Mám otázku

evicka85

ahoj vonkajsiavyziva...ja mam neustale problemy s akne,uz som pochodila vsetkych dotkorov,nepomohlo nic.....nemohla by si mi napisat na mail nejake blizsie info?skutocne uz som zufala.....ninav@azet.sk

vonkajsiavyziva

Ide o kozmetiku Nouri Fusion, ktorá je prírodná, garantuje to firma. Je to akási prevencia pred vonkajšími vplyvmi, ale staráme sa o klientov aj čo sa týka vnútornej výživy, lebo všetky problémy týkajúce sa pleti pochádzajú z väšej miery z vnútra. Ja som tu to nepísala, lebo som už mala pripomienky, že robím reklamu, aj ja chcem len pomôcť. pýtajte sa konkrétne a ja vám konkrétne odpoviem.

evulkaaaa

tak sa uz ozvi, mozno ze niekto bude mat zaujem a mozno niekomu pomozes, clovek nikdy nevie...aj ja som zvedava.. vonkajsia vyziva..o com to je?

pipa

Vsak nam uz napis, ze aku firmu zastupujes. Ja sa v tom tak trochu vyznam, aby som si vedela (ale aj ti ostatni) urobit predstavu. Ak na to nemas odvahu, tak je ta tvoja kozmetika o nicom.

vonkajsiavyziva

No ide o starostlivosť o pleť z vonka, ale viem aj o vnútorných problémoch, ktoré spôsobujú nedokonalosti pleti.