krvne testy

Príspevok v téme: krvne testy
krwicka

chcela by som sa vas opytat..chcem zacat brat HAK dalsi mesiac...menzes mam mat 21.6...chcela by som vediet ze ako dlho trva obvykle vysledok z krvnych testov..len aby som vedela ze kedy tam mam asi skocit...aby nebolo neskoro...mama mi tvrdi ze aj 2 tyzdne trvaju vysledky ale nejako sa mi to nezda...mam doktora na polilinike a je tam aj sukromna firma-labaky...cize poradte prosim vas, pripadne povedzte svoju vlastnu skusenost pri predpisovani..dakujem pekne

ifka1

krv sa berie len na bezne veci,teda pecen a krvinky.zrazanlivost sa neberie. lebo kym neberiete HAK, tak mate krv v poriadku. to az potom mate donicene zdravie.ale kedze si to ziadna z vas nenecha vysvetlit, tak to bez strachu uzivate dalej.narusena zrazanlivost sa zisti nahodne.pred sekciou napr., ale vtedy je uz neskoro. o tom su tie umierajuce mamicky po porodoch.

alzbee

Ale inak aj ked mi hned v ten den predpisala HAK, ako mi aj krv brala, tak musim uznat, ze sa s tou HAK trafila, lebo uplne mi sadla na prvy sup:))...

alzbee

Mne robila krvne testy, ale hned v ten den mi aj predpisala HAK, cize nechapem, aky to malo vyznam...i ked tu krv mi zrejme brala zato, aby zistili,aku mam zrazanlivost. Jeden tyzden som cakala na vysledky.A teraz, ked chodim pravidelne na rocnu prehliadku, tak vzdy mi vezme krv a to mi vravela, ze z toho sleduju cukor, pecienku, aj tu zrazanlivost...atd.