Ako sa mu pacit?

Príspevok v téme: Ako sa mu pacit?
terka

Som asi 3 mesiace vydata, mam 20rokov a som v 7.mesiaci tehotenstva. Neviem ci je to normalne, ale pocas obdobia, co som tehotna mam neustale chut na sex. Moj manzel vsak nie. Predtym sme sa milovali takmer kazdy den, a teraz som rada, ak sa ma dotkne raz za dva tyzdne. Je pravda, ze prerabame byvanicko, takze je v praci cele dni od rana do vecera, mozno je to i tym. No ja si myslim, ze uz pre neho nie som dost pritazliva. Ved som pribrala asi 20kg, uz nevypadam tak ako predtym. Ked sa pred nim prezliekam, nic to s nim nerobi. Prosim poradte mi co robit. Naozaj sa uz citim zle, stale sa doprosovat neznosti, citim, ze sa dost ponizujem ale dost to vsetko potrebujem...

jojo

ma vela roboty, nic viac. je dost zatazeny a preto nema chut na sex. neboj, isto ta stale miluje, a je nesmierne rad ze s nim cakas dieta, to ze si tehotna nerobi z tepa spatu!! nemas mat preco vycitky ci sa mu este pacis.. a okrem toho ty mas asi teraz viac chut na sex ako predtym a on naopak, lebo stale robi a je unaveny.. vecer sa snim pomazli, daj mu fajku a nechaj ho spat, ze zajtra nech sa ukaze :) ho tym inac potesis, bude ta zboznovat :) a na druhy den(ak nebude prilis unaveny) ti to isto vrati aj s urokami :)

bublinka69

ked bude v praci,posli mu nejaku drazdivu smsku,mozno pride domov lepsie naladeny a sam ta "vezme" do postele..a to sa v 7.mesiaci este mozes milovat???tak to je super,kamoska je v stvrtom a hrozil jej potrat,tak jej lekar zakazal..ty sa maaas..a mozno by si sa o tom mohla aj s nim porozpravat..vela stasticka

katika88

Ked partner vkuse maka a je unaveny tak je normalne ze nema na neznosti taku velku chut ako predtym.To vravim z vlastnej skusenosti aj moj priatel teraz zacal makat a tiez uz sa nemazname tolko ako predtym...