Priatelov album na zoznamke

malaalam

sprav si iny nick, stiahni z netu nejake foto a sprav si album a vymen si s nim heslo..sama uvidis co tam ma a ci to potom s nim budes riesit :)

alzbee

Skus vystihnut taku chvilu, ked budete spolu a on bude akurat prihlaseny...a proste si k nemu uplne normalne prisadnes, spytas sa ho, ze co poraba a potom to zahras tak, ze jeej,ty tu mas fotoalbumy-ukazes mi fotky? a keby ti ten "divny" album hned neukazal sam od seba, tak sa este spytaj-a tento mi neukazes? vyskusat to takou uplne normalnou formou, aby hned neutocil, ze ho upodozrievas a tak...

kitka

Presne tak som myslela, ze to urobim, vazim si uprimnost a vzdy som k nemu uprimna bola...Spravim to tak, ze sa ho na to opytam, to ze na ten pokec chodi viem a on vie, ze to vie, len nevie, ze som si ho obkukla..Bojim sa vsak toho, ze zautoci tym, ze ci mu neverim a kontrolujem ho.

jajka001_

sprav si falosny nick a falosne albumy, a skus to tak
alebo to skus cez uprimnost - nech ti povie co tam ma. neviem aki ste si blizki. ale myslim ze mas pravo vediet, co je to za cloveka ked s nim chodis. ked su tam naozaj take fotky ako si myslis, tak ti to asi neukaze a bude sa ohanat sukromim. ale aspon budes vediet co si mas o nom mysliet.

kitka

Hmm snaha bola, ale heslo na album da vtedy ak mu das aj ty nejake...ale hlavne je to, ze tam ma aj ine albumy kde ho je normalne vidiet. Akoze ok, ten album tam ma uz 3roky a my spolu len pol roka ale nejak mi to nesedi...boze mozno je nejaky uchylny.