pomoooc - hrcky na prsnikoch

Príspevok v téme: pomoooc - hrcky na prsnikoch
vikina

Ahojte, potrebujem naozaj radu. Pred tyzdnom som bola na sono prsnikov, pretoze som si nasla dost velke hrcky v prsniku. Ale sono potvrdilo len jednu malu cystu. Jedna hrcka mi vsak zostala, je gulata a tvrda.Obcas v nej citim take silne pichanie. Ale na sone ju nebolo vidiet. Ake vysetrenie si mam ziadat od svojho gynekologa? Je to sono vobec take dokladne a postacujuce? Som z toho nestastna, pretoze vsade propaguju, aby si zeny kontrolovali prsia a ked si nahodou najdem hrcku, kazdy to berie ako ze sa nic nedeje. Ja vsak nechcem vysetrenia az ked uz bude neskoro. Mam 23 rokov. Dakujem za kazdu radu

maddy

neboj sa, ja som tiez mala hrcku na
prsniku a tvrdili mi, ze to nic nie je a
ani to nic nebolo. asi po roku pozorovania
mi to vybrali. hlavne nemaj strach.
ak ti to neda, skus zmenit lekara...
vela stastia

vikina

maika, este neviem, co navrhne gynekolog, zatial na to cakam. Ale ked budem mat blizsie informacie, urcite napisem.

maika

Ahoj Vikinka,prosim ta a co dalej s tou cystou?vyoperovali ti ju?Ako to dopadlo?napis,mam cosi podobne...dakujem...

sisi22

Rada by som sa s niekym poradila mam problem s laktom - diagnostikovali mi vraj tenisovy laket (elikondylitis rad sin) a atrofiu koze.Riest sa to uz neda inak len operacne. Chcela by som sa s niekym porozpravat co za zakrok ma caka ci s tym ma niekto skusenosti a aky bol efekt po operacii.

vivi

Rada by som poradila...ale neviem...A ked si bola na tom sone hovorila si ze tam mas este jednu?Asi by som sa poradila este z gynekologom...On predsa musi vedet co a ako...drzim palce:)