Rakovina prostaty a BioBran

Príspevok v téme: Rakovina prostaty a BioBran
eiffel

Mám veľmi dobrého svokra. Sťažoval sa u lekára na bolesti kĺbov. Po rôznych vyšetreniach, mu v krvi diagnostikovali prítomnosť látok, ktoré sa tvoria pri rakovine prostaty. Nikdy predtým sa na problémy s prostatou nesťažoval, ba dokonca ani prvotné vyšetrenia žiadne väčšie zmeny ohľadom na vek(69) neukazovali. Biopsia diagnózu potvrdila a rontgenové snímky poukazujú, že rakovina sa dostala aj do kosti a asi aj do ďalších organov. Svokor je z toho veľmi sklesnutý, čo určite liečbe neprospeje.Snažil som sa hľadať na internete nejaké dobré prognózy, ale moc som toho nenašiel, až na prípravok BioBran, pri ktorom bolo písané, že spolu s onkologickou terapiou pomohol zastaviť toto ochorenie, ba dokonca sa zmenšili metaztázy na kostiach a v ďalších orgánoch. Chcel by som poprosiť všetkých, ktorí s touto chorobou, alebo s prípravkom BioBran majú nejaké skúsenosti aby sa mi ozvali. Veľmi pekne Vám už všetkým vopred ďakujem.

ciro

Precitaj si moje prispevky k teme "Leukemia", mnoho z toho plati aj pre rakovinu prostaty. Tuto je link: www.zdravie.sk

Tvojmu svokrovi by som aj vzhladom k jeho veku neodporucal ani chemoterapiu, ani radioterapiu, lebo tieto ho mozu znicit viac ako jeho choroba. V podstate chemoterapiu a radioterapiu by som vobec nedoporucoval ako liecbu rakoviny vo vseobecnosti - ide totiz o najmenej ucinne a najviac destruktivne sposoby liecby...