IDEME CHUDNÚŤ !!! Do 30. júna. 2009 ASPOŇ 6 kíl !!!

Príspevok v téme: IDEME CHUDNÚŤ !!! Do 30. júna. 2009 ASPOŇ 6 kíl !!!
KikushQa205

Kto sa pridá? Ide leto a do začiatku prázdnin chcem zhodiť 7 kíl do plavok a tak pre lepší pocit. Nechcem sa ale moc vyhladovať čiže hladovky ani nič ryžové a tak nechcem ani vydieť :D . Tak normálne zeleninku, chudé masko, ovocie, ovsené vločky, biele jogurty, nesýtené minerálky atd. . Výšku mám 160cm a začínam na váhe 66kg.

Pridajte sa aj vy, keď chcete niečo zhodiť. Alebo ste s váhou 100% spokojné???

poliewoocka

tinčila,
ak cvicis a chces sa zbavit celuly hlavne pi vela cistej vody pred a po cviceni, a ked sa riadne vypotis-to telo potrebuje-potom sup do sprchy a striedavo teplou a studenou a masiruj si zadocek takou gumenou hubou s hrbolcekmi. Ja som si ju kupila v drogerke za 2€, z jednej strany hrbolceky, z druhej ostrejsia. Pomaha:)))

poliewoocka

Majuska, tvojmu telu chybaju ziviny!!! Spomali sa ti metabolizmus, telo ti bude chatrat, a ked skoncis "dietu" pride strasny jojo efekt

tinčila

No dievčatá, ešte tie, čo máte 63 kg a viac, to vám schvaľujem, ale tá osemnástka, čo chce chudnúť? som zvedavá, čo bude robiť, keď bude mať 30 a 55 kg. Ale ja som bola taká istá, tiež som vážila málo a stále som chcela byť štíhla. Teraz mám 30 rokov, 165 cm a 55 kg a cvičím ako sa dá, ale nejako ma to neuspokojuje tá moja snaha, lebo nejde zo mňa dole skoro nič, ale mne by stačilo iba trocha spevniť zadok a odstrániť celulitídu, z ktorej som naozaj nešťastná. No čo už, buď to pôjde preč, alebo sa naučím s tým žiť

majuska125

ahojte tiez sa k wam pridawam zatial som kilo schudla:)jupi uz mam 54,ale dneska som to trosku prehnala
ranajky:hrozno
obed:100g suseny ananas
o 3tej:banan,a konzerva ryb:(
hadam uz nic nebudem

rejocka

Ahojte dievčatá pridávam sa k vám 169 a 72kg,tak by sa mi hodilo niečo dať dole,tak tak čakáme Kikush!!!pekný dník