akné

Príspevok v téme: akné
pepa

Už pár rokov trpím akné.robí mi to veľké problémy.teraz mám oveľa zhoršený stav.veľké škaredé jazvy po akné po celej tvári,tvár je celá po akné zničená.okrem toho sa mi robia stále zápaly.už neviem čo mám s ým robiť,prosím vás poraďte mi.mám iba 22 rokov a všetci mi dávajú vyše 30.každí na ulici sa na mňa pozerá s ľútosťou.ani dermakol nepomáha.Jediné východisko okrem plastiky ešte vidím v lieku IZOTRETINOIN.Vraj vyhladzuje jazvy a pleť je po ňom čistá a pekná,hladká.ale vraj to lekári nechcú predpisovať, lebo je to riskantné, čo sa týka otehotnenia.Môžte mi povedať či to skutočne 100%funguje a vyhladzuje naozaj tie jazvy alebo mám vyskúšať nejakú inú metódu,keď áno tak akú.Chcem sa toho zbaviť raz a navždy.Ďakujem

peter2

Ahoj PEPA, tak ti mozem poradit, ze pekne chod za svojim koznym, a pekne mi to povedz na rovinu ze chces aby ti predpisal tieto lieky, ja som sice chalan, a beriem ich uz tri tyzdne, volaju sa Aknenormin, a budem ich brat 6 mesiacov, ale naozaj nesmies otehotniet pocas toho a ani nejaku dobu do ukonceni liecbi, a urcite ti to pomoze, alebo pytaj Roakutan. Su to tie iste lieky toho isteho typu. Brala ich moja kamoska, a ma svaty pokoj, krasna tvar, nie ako ozruda,prepac za slovo ale niekedy uz som sa aj horsie nazyval. S pozdravom Peter. Vela stastia.