aki sme my ludia strasne sprosti

Príspevok v téme: aki sme my ludia strasne sprosti
clovek

ahojte... mozno mi andrej tuto temu hned zrusi, ale.. neda mi to.. musim to niekomu povedat.. maminu dnes okradol jeden sráč. Ked to zistila, utekala po ulici za nim. Kricala na ludi, aby jej pomohli. NIKTO NIC!!!! Nikto jej nepomohol! vsetci to ignorovali!!!! nakoniec kto jej pomohol? ona sama... (nie, neovlada ziadne bojove umenie, len ho dobehla a nakricala nanho nech jej to-doklady a penazenku, vrati, tak jej to nakoniec vratil)Chudatko ostala z toho totalne mimo.. a ani sa jej nedivim. A policia? ta s tym "nemoze" nic robit! Clovek si mysli, naivne veri, ze ak by sa mu na ulici neico stalo, ludia okolo by mu pomohli. Ale kdeze! nikto ani prstom nepohne.. (v mojom okoli to nebol prvy pripad).. to mame naozaj vsetci so sebou preventivne nosit baseballove palice? Boze, sak ludia.. ved toto sa moze stat hocikomu z nas!!! preco sme tak strasne sprosti??? zabila by nas pomoc bliznemu???? majte sa pekne a dufam, ze nas nic podobne nestretne. PS: ak to takto pojde dalej, ti hajzli zlodejovia si budu veselo kradnut v uliciach aj dalej ked sa nebudu musiet obavat ze nejaky okoloiduci by tej "obeti" pomohol...

pre babenku

tak by si mozno zbila aj toho zlodeja, nie?:))
clovek: ano dnes su ludia presne taki ako pises - lahostajni. a mozno sa len boja, ze by sa zaplietli do niecoho co sa ich netyka.

babenka

no, naozaj to bolo nepekne.ale napr.ja by som sa takeho chlapa bala zastavit,ze by mi jednu vrazil a bolo by.ale potkla by som ho urcite,na to by som sa zmohla,a potom by sa museli pripojit na pomoc nejaky chlapi,aby ho zneskodnili....inak,je to vazne hrozne,ked sa to stalo zene.myslela som,ze gentlemani este existuju.ten zlodej musel posobyt velmi nebezpecne...alebo v com to bude? zeby predsalen v nevsimavosti a lahostajnosti?
clovek,ver mi,potkla by som ho.aj to sa ceni,nie?a keby to bol nejaky uchan,tak urcite by odo mna vyfasoval.s chlapcami som sa bila od mala!a kazdy si to zapamatal do dnes!