antikoncepcia- rast prsnkov

akinom007

No tak po 1. ked sa ti aj po niktorej z Hak prsia zvacsia/ narastu, akonahle tu Hak vysadis po rokoch prsia sa vratia do povodneho stavu ako si mala pred uzivanim HAK!
a po 2. je to velmi individualne mne sa napr zvacsili o dost po Cileste, po Lindynette, jeanine, minisistone nic. Kamrataka brala Yadine, Regulon, a nic nezvacsili sa.
ale celkovo co som pocuvala este na strednej od spolziacok co sa niektorym zvacsili tak vacsinou to bolo po Cileste. Vacsine z neho narastli rpsia a pritom nepribrali. Naopak schudli. a ostatne co im narastli po inych Hak vacsinou aj pribrali takze take zvacsenie prs neratam:)

aluska

prsia z antikoncepcie nenarastu..maxmalne sa tak naleju vodou..ked prestanete brat tabletky, voda sa vam prestane zadrziavat v tele a prsia budu zas ako predtym

trala

mne napriklad yadine pomohol trochen od bolesti ale urcite mi po nom nic nenarastlo,to je individualne,maximalne sa porad s lekarkou podla krvi,,,, ja som chcela nieco z coho nepriberem a dala mi totok ale zas niektori pribrali aj desat kilo cize treba podla vysetreni... ja si tiez hlaxdam nieco co by zvacsilo prsia,no mam taky pocit ze mmi to asi neni sudene chi

Certik

ziadna sa neodporuca na rast prsnikov. to moze byt len vedlajsi ucinok. ale vacsinou sa prejavuje tam, kde ho az tak netreba. :-D

dievca

Toto ti teda neviem povedat, ale ja osobne mam taku skusenost, ze z antikoncepcie (Diane35) som schudla a tym sa aj prsia trosku zmensili. (...no tie moje su aj tak este dost velke...)

bunny

mne "zvacsila prsia" dost Laurina, mysli zaroven na to ze ti narastu nie len prsia ale priberes mozno i na miestach kde by si len nerada;)