ZNAMIENKA-JAZVY

ariela

Mne pred dvoma rokmi vyberali tri znamienka /kozne nevy/v martinskej fakultnej nemocnici na plastickej chirurgii a bola som velmi spokojna.Na jazvy mi doktorka odporucila Contractubex, stoji okolo 400,-Sk a vsetky sa mi krasne zahojili.V pondelok tam idem znova na vyber styroch znamienok.Inak je dost velky rozdiel kde ti to robia.Ked len na chirurgii, tam sa s tym nepiplu, ale na plastickej chirurgii davaju pozor na to, aby to vyzeralo aj po estetickej stranke dobre. Takze zlom vaz.

sona79

Ahoj znamka, záleží aj od toho, na akom mieste máš znamienko a ako veľmi je na tom mieste napínaná koža.Mne vyberali znamienko z medzierky medzi prsiami a potom som musela nosiť podprsenku 24 hodín denne, aby sa to dobre zrástlo, ale aj tak mi tam ostala škaredá jazva. Síce už zbledla, ale aj tak ju veľmi vidno. Ale vyberali mi znamienko aj na tvári, a po ňom mi jazva neostala takmer žiadna.

ativil

ahojte .... mam 15rokov a mam taky problem ... mam na pruchu od narodenia jazvu pozdls nad pupkom:( je dlha cca 15centimetrov... uz som bola na jednej plastike ale niesom spokojne lebo jazva je aj tak velmi vyditelna a jedna strana aj dost hruba :( prosim poradte .... dakujem

jeany

ahojte,mne najlepšie pomohol na jazvičky na tvári čajovníkový olej-TEA TREE OIL,od MULLER,ja ho vlastne používam na všetko od natierania po kloktanie,je proste perfektný.

sisa5

daduska mne odporucil chirurg Collagen Beauty Body na jazvy.
Je dost drahy,za 100ml balenie v lekarni zaplatis aj 1500 - 1800 SK.Ja vsak mam len 1 malu, asi 7mm jazvu, takze skusim nieco ine,lacnejsie...ale keby mam vacsie jazvy, alebo viac, urcite to vyskusam...

terezea

Mne to robil plasticky chirurg s nejakymi vnutornymi stehmi.Mam tam, len ciarocku.Bol to MUDr.Simkanin 0903752533 a hned som si davala na to cicaplast-kremin, stoji cca 300; sk

violinist

ahoj,skus bud hirudoid,alebo z tych drahsich epiderm alebo dermatix,ale tie stoja okolo 1000 a vyssie myslim vela zdaru papa

daduša21

mohli by ste mi poradit?ja som bola v aprili operovana na slepak a mam dost tu jazvu velku,vypuklu a hlavne cervenu?kedy mi to zmizne?alebo daky krem mi poradte na to,aby som to take nemala,je to aj dost strasna ta jazva na pohlad

violinist

ahoj,asi zavisi od toho aku mas kozu,mne nap vyberali na tvari a vobec nie je vidiet jazvu ,ale napriklad na chrbte mam stale jazvu trosku cervenu ale myslim ze to po case vybledne skus na to nejaku masticku napr.Hirudoid a urcite to netreba nejaky cas vystavovat slniecku papa

Vločka

zmamienko sa odstraňuje vtedy ak je s ním nejaký problém, takže môj osobný názor je - že radšej by som tú jazvu, ako problémové znamienko...