strach

Príspevok v téme: strach
nervozna

zdravim,
som v siestom mesiaci tehotenstva a doteraz slo vsetko ako po masle, velmi som sa na babatko tesila, materialne s partnerom nie sme az tak dobre, ale mam skoro vsetky veci pre babatko od kamaratiek a priatel ma pracu, tak som si vravela, ved to dako spolu zvladneme. no teraz sme sa zacali s partnerom obavat, respektive, on ma starosti ze cela zodpovednost je na nom, podnika a tak nikdy nevie ako to pojde v buducnosti, ja som len teraz skoncila vysku takze s materskou nemozem ratat a budem len na prispevku... viem ze na to som mala mysliet pres tym, ved som aj myslela ale teraz to akosi uz nevyzera tak ruzovo, kto mate skusenost so starostlivostou o babatka vo financnej nudzi, prosim dajte vediet ako ste to zvladli. dakujem.

ejuja

Hlavne sa nestresuj aby babatko nebolo tiez moc nervozne. Urcite sa to nejako vyriesi a hlavne premyslate nad tym teraz ked ide vsetko tak ako ma. Radsej to nechajte tak a nemyslite na zle veci ale na dietatko. Hovoris ze mas od kamosiek vela veci, myslim si, ze keby bolo najhorsie tak Ti kamosky alebo rodina pomozu...neboj a mysli na seba a babatko! Drzim palce!

jajka001

co sa tyka oblecenia napriklad, tak ja som malemu malokedy nieco kupila, dostava stale tolko oblecenia od inych ze to nema ani kedy vynosit. len topanocky kupujem.

jajka001

strach nie je dobry...hlavne ked si tehotna, pre babatko. vies vzdy sa moze cokolvek stat. mysli na to co mate. keby som zacala mysliet na to, co by bolo keby, mozem sa aj zblaznit od strachu. neboj, vsetko sa da vyriesit, a problemy sa riesia, az ked nastanu.
ak sa da, ze cosi usetrit a dat bokom, tak to by ste mohli, este kym mate. ale asi ani nie, podla toho co pises. neboj sa, my vzdy ked sme mali nejake problemy, tak sa to vyriesilo, a mame kde byvat a mame co jest a nosit - to je pre mna ten zaklad a ostatne uz je navyse :) ste obaja sikovni ked pises ze on podnika, ty mas vysku, nejaka praca sa vzdy da najst, a ked mate podnikaveho ducha tak tym skôr. urcite mate aj priatelov a pribuznych, keby nieco...