Žlté zuby...(ne)dokazem ich ovplyvnit....!?

Príspevok v téme: Žlté zuby...(ne)dokazem ich ovplyvnit....!?
istianka

velmi ma trapi zafarbenie mojich zubkov,su velmi zlte,aj ked mam poriadnu stravu,pravidelne si ich umyvam....
nefajcim,nepijem caje,kavu,nic!!!!
a napriek tomu su neuveritelne zlte,hanbim sa usmievat...

este pradavno,ked som bola dieta mala som krasne biele zubky ale ked mi narastli trvacne no katastrofa!!!!
pamatam si,ze ako dieta, ked som bola tak "pol na pol"-polovica zubov mliecne,polovica trvale,tak mliecne boli snehobiele a trvacne zlte ako ranny moc...
nie som momentalne na tom financne najlepsie,takze bielenie si dovolit nemozem!
chcem aby ste mi poradili nieco ucinne,nie prilis drahe a hlavne aby mi to neposkodilo sklovinu!!!!

lena33

Žlté zuby môžu znamenať, že ide o vnútro zubov. Zašla by som určite s tým za zubárom, nejakým odborníkom. V prípade, že ste z Bratislavy alebo máte cestu tu, tak by som šla na konzultáciu do Dental Brothers, kde robia dentálnu hygienu a bielenie.

WEWERKA565

skus sku na Notino kupit zubnu pastu Nano Care. Je to čierna zubna pasta a ma v sebe micro perličky, ktore zuby vyčistia a posobia bielšie. je naozaj velmi dobra, sama ju použivam

onthe

Bielenie zubov - ibright.lv je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

- mira

Sama si sa presvedčila, že fajčenie nie je jediná príčina. hlavnou príčinou sú tuky, ktoré v nadbytku tvoria žlté usadeniny, stuhnuté povlaky, povlaky. Dostanú sa i do vnútra pletív a veľmi ťažko sa odstraňujú. Usadeniny zo živočíšnych a stužených tukov sa odstraňujú veľmi ťažko a dlho, pretože tieto tuky majú vysoký bod topenia, nad 40 stupńov, vyšší ako je teplota tela. Takže sú stále tuhé a až rozpúšťaním vysokou teplotou a zároveň extra zníženým príjmom tuku a zvýšeným príjmom vlákniny sa začnú uvoľňovať.

Na vine sú mliečne výrobky a mlieko, živočíšne potraviny, umelé stužené tuky a prípadne i prebytok rstlinných tukov a jedla vôbec.

Danielle24

Simka, to je práve z tých čajov. presne to poznám.

Čo hovoríte na pieskovanie zubov? mne to navrhol zubár, vraj by to malo odstraniť pigment. škvrny.

simka111

ja mam tiež poslednu dobu žlte zuby, nechápem prečo.. nefajčím, pravidelne si ich umývam... asi sa ani nikdy nestalo žeby som si ich neumyla,,, v podstate žlte su už od vtedy čo nemam strojček.... ale neboli až take...

može to spôsobovať jedenie medu alebo to že pijem veľa čajov ????? pijem len bylinkove... :(

zubok

ak mas uz od vtedy co ti zuby narastly, zlte zuby tak ich biele mat nebudes, pokial si ich nebudes davat chodit bielit vselijakymi chem. pripravkami a pod. niekto ma biele zuby, niekto zlte. kamaratka ma tiez svoju farbu zubu zltu, a nic jej to nevybielilo, chodila na tie bielenia ku zubarke a nic, vobec.....takze pochybujem ze nejake zazracne domace recepty, ci pasty pomozu....