Vôňa rodidiel

Príspevok v téme: Vôňa rodidiel
klaudiaba

Milé dámy, chcem vás poprosiť o radu. Po kontrole u gynekológa som zdrava, lenže moja vôňa tam dole je iná ako bývala predtým, povedala by som je to vôňa nie zápach, dosť SILNÁ a cítiť ju aj cez oblečenie, výtok mám ale len akoby vodovy riedky. čím to môže byť a prečo? Partner je ten istý. Toto sa mi už stalo pár krat.

tinitini

Nie si teraz viac sexuálne aktívna? Nemáš viac chuť na sex? Ak to nie je zápach, podľa mňa to môže byť ak by si bola viac vzrušená ako inokedy.

Monika1984

Mozno mas len narusene prirodzene prostredie v posve , ja by som na tvojom mieste skusila len preventivne cipky s lactobacilmi volne predajne, je ich na trhu dost no take Naj su FLORAGYN.
pokial si teda po gyn. vysetreni a je ok.

TICO

Klaudiaba : keď to na teba pôsobí ako vôňa, tak je všetko o.k., nie ? Ale asi nevieš z čoho "pramení"... to je chyba konzervatívnej spoločnosti... tu sa rozoberajú len drísty ( čo sa sexuality týka ), na také "detaily" sa konzervatívne média nesústredia.... Ale ani ja osobne ti na to neviem odpovedať...

gggg

no poviem ti ze toto som mala aj ja .smrdela mi vagina hlavne ked sme sa milovali z priatelo tak to bol zapach po rybach.no ked som nemala s nim sex tak to tak cudne zapachalo uz neviem ako.ale mala som zapal-bakterialna vaginoza pozri o nej na nete .daj do googla bakterialna vaginoza a prestuduj.je to infekcia ktoru postihne kasda 3 zena za zivot.nieje to nic vazne.mala som ties taky vytok taky bily .no isla som ku gynde a predpisala antibiotika a je chavala bohu potom

machulka006

mmm...s tymto som sa teda este nestretla ale skus vylucit vsetky mozne infekcne ochorenia...aj gynda sa moze mylit...moze to byt nejaky zapal ktory sa zatial neprejavuje inak,pripadne nejaka prekonana choroba...alebo to moze byt aj s antibiotik.....inak ti poradit neviem...daj vediet ako to dopadlo...vela stastia