bratie HAK

Príspevok v téme: bratie HAK
macuskaKE

chcela by som zacat brat antikoncepciu. chcela by som sa spytat bab, ktore ju beru, ze ak sa im dostavili nejake vedlajsie ucinky tak ze za asi za aku dobu..ide totiz o to ze ju zacnem brat a za 2 tyzdne idem na povinnu prax s priatelom na leto do zahranicia...cize to bude ze bud mi sadnu a budem ich brat cele leto alebo mi nesadnu a kedze budem v zahranici tak nebudem moct brat ziadnu....dakuje za odpovede

qqq

Ahoj help me. Ja beriem TRIREGOL už deviaty mesiac aaa teraz sa ho chystám vysadiť - nie že by som túžila po dieťatku, ale zdá sa mi, že HAK celkovo vplýva zle na organizmus - ja tu nechcem nikoho strašiť a ak má niekto podobné skúsenosti pls.napíšte. Samotný TRIREGOL je spoľahlivý - prvý mesiac bolo trochu špinenie, ale potom všetko v poriadku. Vedľajšími účinkami myslím skôr - metličky (výrazné žilky na nohách)- HAK má vplyv na kŕčové žily a ďalej zápaly moč. mechúra - vraj to má tiež vplyv - ale jasné že to nepríde automaticky - no a ešte celulitída - po tabletkách sa zhoršuje. :)nie fakt nechcem narobiť paniku - ale ja to tak cítim no...

Fussy

tak to uvidis sama kazdej zene sadne HAK inak. Napriklad ja som z nej pribrala po 3 mesiacoch 9kg a dostala som niekolkokrat kvasinky ktore som nikdy predtym nemala, tak som ju radsej rychlo vysadila a este som zabudla dodat, ze som uplne stratila chut na sex. Takze vela stastia, dufaj len, ze tebe sadne lepsie. Drzim palce

kiarusenka

baby ja som si po 2 rokoch isla dat nasadit hak a mala som zyvsene niake pecen.testy .. musim 25dni brat lieky potom na krv .. nestretli ste sa s takymto niecim ?

severanka

help me: určite ti aj vtedy hovoril, kedy to máš začať brať...

od prvého dňa menštruácie a áno si chránená hneď

help me

Ja som to brala pred 3mi rokmi kvoli nepravidelnej menstruacii, takze mi taketo veci vtedy nevysvetloval. A zostal mi este balicek. Tak preto take otazky.

severanka

help me: nehnevaj sa, ale čo sú to za otázky, nebola si náhodou u gynekologa? nepovedal ti ako to má šužívať, prípadne, nečítala si príbalový leták ?