menzes a tehotensky test

Príspevok v téme: menzes a tehotensky test
klarika

ahojte, pred vyse mesiacom som vysadila antikoncepciu, mala som par krat nechraneny styk, ale "davali sme si pozor"...menzes mi meska takmer druhy tyzden, test mam negativny...
chcem sa spytat aka je spolahlivost tychto testov?..moze menzes meskat z dovodu, ze som dlhodobo uzivala HAK a teraz som prestala??...mam ist k lekarovi, alebo mam este pockat?? dakujem

Bobe

Nechápem, prečo takú intímnu vec riešiš cez net. Napriek tomu Ti poradím, choď k lekárovi! Testy sú spoľahlivé, ale treba zvážiť aj iné dôvody.

tinka228

klarika menzes ti kľudne môže meškať že si vysadila HAK. aj u mňa to tak bolo. pre istotu počkaj ešte týždeň a zopakuj test. ale podľa mňa ho budeš mať znovu negatívny.

klarika

urobila som si ho urcite spravne..:)..len mam proste obavy..da sa otehotniet z tzv. kvapocok lasky??...9 rokov som neuzila HAK a praktizovala prerusovane styky a nikdy sa nic nestalo...

kaktuska

Rasej chod k lekarovi ten test si mohla urobit zle, aspon budes mat istotu. Moze to byt aj vysadenim ak si zvykla mat nepravidelnu menstruaciu, hak ju upravovalo ale pre istotu chod