Strach zo zubara

TZ1

Mne sa tam tolký ludia snažia dostat a nič mne tam nedostanu to skvôr se ostahujem na severný pol než by sem mal íst tam.

ethel

ak bolí čelustná kosť,môže ísť o zápal.Zubár urobí RTG a vyšetrí.Môže ísť o hnisavé lôžko pod zubom,v ďasne...ak tomu rozumieš

mareček

Neviete ako mohu pomoct kamošovy TZ1 bol sem unho a bolia va ho kost čelustná kost strede ukazoval my gde ho to bolí nevite z čoho to može byt?

hiphopovaprincezna

mam tri kazy a nejdem ku zubarke odmietam vsetky osetrenia ani prehliatku mi neda podpisat lebo som si nedala osetrit zuby co mam robit ja proste strach neprekonam uz som to skusala ale aj tak som usla

TZ1

Moj kamárat Z viem gdo si nemusíš se omne bat viem že si my chcel pomoct ale ja a moj strach to nepojde.Ano je pravda že beriem opačas tie to tabletky ružove ale len tedy ked ma bolí zub.

z

Dobrý večer neviete ako bych mohol pomoct TZ1 ked som bol unho tak si bral niaku ružovú tabletku ked som sa ho spítal prečo si ju daváš tak my povedal že ho opčas bolí zub viem že ho nedostanem zubarovi any za milion let viem že má strach zních ale neviem ako by som mu mohol pomoct zdhol my 5 krát ked som sním čakal v čakarny on my povedal že ide na wc a ja sem mu na to skočil išiel to ano ale otvoril tam okno a zdrhol.

kler

ale nebooooj mne trhali minule tiez a zubar ma na smrt vylakal ze mi to bde aj hodinu trhat ze to ma musi objednat a trhal ho 5 minut ani nevedela kedy ho vytrhol.ale to bol zdravy neviem ako chory a neboj nebude to nic strasne.

alti

Zajtra v kresle sa zhlboka par razy nadychni, bude vsetko v poriadku, neboj. KOpec ludi je aspon bez jedneho zuba :o). Kup si v lekarni repik a spytaj sa zubara, kedy mozes zacat s vyplachom ustnej dutiny s repikovym odvarom. Ma hojive ucinky. Alebo sa spytaj zubara, co Ti odporuci po vytrhnuti na urychlenie hojenia ranky.

rata

Tomas,nie raz mi trhali zub a prežila som to. Dajú ti predsa injekciu, to vydržíš a potom je to už v pohode.Zbytocne sa trápis, nic nenarobíš, keď musí ísť ten zub von.Budem ti drzat palne, neboj zvládnes to.