anorexia

cokoladka898

dakujem peta za povzbudenie, uz som doma a aklimatizujem sa tu pomaly. zatial to nie je ono ale posnazim sa aby to prebiehalo bez vacsich obtiazi...

peťa12345

cokoladka898-podľa mňa tá psych.nepohoda súvisí s tým, že ťa majú o dva týždne(ako píšeš)-pustiť domov.Myslím, že tvoje obavy sú teraz úplne normálne, každý kto bol v nemocnici rozmýšľa,či to bude ,,vonku,, zvládať,či sa mu podarí fungovať bez väčších problémov...Neboj sa!Práveže sa tomu teš, naplánuj si niečo pozitívne, čo ťa poteší.K postave,možno to potom prestaneš tak riešiť..že to zaoberanie stravou,postavou zoslabne..keď máš BMI 22 si ok!!Držím palce,..

cokoladka898

ako mozes vediet ci som silna?moja psychika je riadne nalomena a prave preto som sem napisala aby som dostala nejake to povzbudzenie od vas, pripadne nejake rady uz od anorekticiek

cokoladka898

od zosypanie nemam veru daleko. teraz som na priepustke doma. uz mi chybaju len dva tyzdne v skupine a pojdem natrvalo domov a neviem ci to zvladnem.

kaktuska

Tak nemysli na to ze chces schudnut a jedz a s tym zaludkom to treba liecit. Drz sa mas teraz dolezitu liecbu nekaz si to takymito malichernymi napadmi lebo sa nakoniec zosypes.

kaktuska

Rozmyslas zle ak si myslis ze nejedenim sa druhym vyrovnas pretoze oni budu zdravi a silni a ty chuda slaba a traslava s vypadanymi vlasmi, to vazne nerob neoplati sa ti to...