Gynazol vaginalny krem, pomohol vam?

gynazol

Ak Vam Gynazol vytekal, tak bol aplikovany na sliznicu zanesenu nanosom a vtedy Gynazol nemoze uspesne liecit, pretoze Gynazol ma technologiu Vagi-site, ktora prilne na sliznicu a postupne kontrolovane po dobu 5 dni uvolnuje liecivo. Pokial mate na sliznici posvy nanos, tak Gynazol nemoze prilnut a vytecie. Takze pred aplikaciou Gynazolu poziadajte gynekologa, nech Vam spravi borax-glycerinovy vyter, pripadne si urobte sama doma vyplach Rosalignom a aplikujte Gynazol na citu sliznicu. Vtedy Vam urcite zaberie, vytecie len po aplikacii nepatrne mnozstvo a do 10 hodin pocitite vyrazny ustup symptomov...

Minet

Heniii
tiež sa teraz liečim aj sa partnerom. Neboj sa byť otvorená v komunikácií, keď môžete spolu spávať mali by ste sa vedieť aj porozprávať. Ten môj sa k tomu tiež staval veľmi rezervovane, ale keď som mu vysvetlila, že možno som to na neho preniesla a keď sa neprelieči bude to ako v tu už spomínanom začarovanom kruhu pristúpil na to :-) Len odvahu, myslím že by to mal pochopiť. Duplom keď by tie baktérie mal mať na sebe aj on.

heniiiii

Ahojte, môj doktor mi dnes prepísal gynazol-tak som zvedavá ako zaúčinkuje. Mám skôr väčší problém s tým, ako to povedať môjmu priateľovi-sme spolu dosť krátko a neviem ako mu mám vysvetliť, prečo sa má natierať. Bola by som rada, keby mi niektorá z vás poradila...ďakujem

nikush93

No zdá sa mi, že je tam toho veľa,musím zaklopať, ale zatial ma nič nesvrbííí,ani nepááli,len som zvedavá dokedy.keby si mi to tu všetko nenapíísala, bola by som veľmi stratenáá...DAKUJEM:)

usiko

ak si si ho zaviedla spravne, tak ze podla navodu ze cely aplikator strciy dnu a cely obsah vytlacit do posvy, tak nevadi. Nemas to na toaletaku, lebo toto je praveze taky krem, ktory prilnie na steny posvy a tam sa drzi 5 dni, kym neporiesi, co treba. a to ze mas pocit ze vsetko je na toaletnom, to je len pocit, lebo je to zmiesane aj s tvojim vytokom, mocom a sa ti toho zda vela....neboj sa....vsetko oki...

nikush93

Usiko:A ked som si ten vag.kreém zaviedla,a idem cikať,všetko je to na toaletnom.To nevadííí..??...a dakujem dakujem dakujem:)

usiko

nikush

pardon - cipok /dostanes v lekarni, najlepsie su Gynoflor /vlastne to su tabletky s laktobacilom/, ale musis najst lekaren, kde ti ich predaju bez receptu/, ak nenajdes, tak pytaj nejeke dobre cipky s laktobacilom, neviem, ci zozenies, lebo ten gynoflor je naj. Jasne, ja si ho dam pred bazenom do posvy, po kupani mi vytecie a ziadne problemy nemam.

partner: Pytaj v lekarni krem Candibene alebo Canesten, najlepsie ak si kupis Canesten Kombi, tam mas jednu vag, tabletku a krem. Vag. tabletku si das do posvy tak 6 dni po Gynazole kreme, a Canesten krem z balicka das partnerovi, ten si stiahne predkozku a cele si to tam ponatiera na konci /zalud a spol./ , raz denne, 5-7 dni.
Jasne, ze lekari ti nevysvetlia, naco, ved dostavaju provizie z toho, ze predpisuju lieky , cipky a tabletky proti mykoze. Oni sa nesnazia pomoct tebe, ale sebe....takze naco by ta poucali, vsak? Prave preto mame slobodnu volbu lekara a dufam, ze smejdaci skor ci neskor vyhynu.....myslim profesionalne:-)))

nikush93

Čo je cipon? to počujem prvý kráát..:)Ty sa s tým kúpeš bez probléémov, ja tomám tarez prvý kráát...a som nejaká stratená a zmätená.doktorka mi o tom nič konkréétne nepovedala...môj partner sa ma čím preliečiť??..

usiko

nikush,

no, vacsina gynekologov zastava nazor, ze partnera netreba, lebo mykoza sa vraj neprenasa na nich. Mozno nie, ale muzi mavaju mykozu casto bez priznakov, teda on ju mat moze a nevie o tom, a ak si uz mala jej zaciatky v posve a nevedela si o tom a spala si s nim bez kondomu, tak ju ma aj on. Vtedy, ak sa on neprelieci, ti ju vrati spat a budes sa potacat v bludnom kruhu, ked ty sa vyliecis a on ti ju vrati a tak dookola....Dokonca ju chlapec mohol od teba chytit aj ked ste spolu spali s kondomov ale predtym ste sa maznali bez ochrany, takze tak...

...daksia vec, dobry gynekolog by ti nikdy neradil tampon, ale napriklad do bazena si vlozit do posvy cipon ako napr. Gynoflor, Gyntima alebo nieco take, co obsahuje laktobacily, aby sa ti zase nevyzabijalo to dobre vo vode a si spat tam, kde si bola...

..nechcem ti radit, ale s mykozou som bojovala roky, kym som nasla dobrelo lekara so spravnym pristupom a zbavil ma toho.....a bol to 4 v poradi az....takze gynekologov je vela, ale len par dobrych...