Gynazol vaginalny krem, pomohol vam?

iva147

mne nepomohol Gynazol a ani iné liečiva,ja som mala krv aj pri jenamazole,clotrimazol mi nerobí dobre,už som fakt mala všetko možné na mykózu a nič nezaberá,naposledy borax glycerínové čípky ale žiaľ ani tie nepomohli,stravu som upravila takže moja "priateľka" mykóza ma sprevádza už druhý rok,začínam sa s tým zmierovať pretože mne nič nezaberá

mimi29

ahojte,už mám 48 hodín v sebe GYNAZOL o tom nejdem písať čo všetko so mňa vyteká , ale najviac ma trápi , že je v tom aj krv , a to je do menzesu ešte ďaleko. máte s takým niekto skúsenosť prosím ??? svrbenie sa zmiernilo ale úplne neprestalo. Lekár mi Gynazol predpísal a kázal mi ho dať aj napriek tomu , že som mu povedala že mám v sebe 24 hodín CANESTEN 500mg , tak len dúfam ,že to spolu vo mne neporobilo nejakú šarapatu . Ta krv ma znepokojuje

zdena8111

ahojte, skusala som vsetko mozne na mykozy, aj recepty starych mam a vylucila som sladke, prestala som nosit tanga, citala vela na nete
nasla som si wobenzym a odvtedy je to super!
nevracia sa mi to a je to tak dobre, ze to ani neviem opisat, asi naozaj neexistuje choroba, ktora je prijemna, ale mykoza mi tak otravila celu pubertu a nastrbila aj sexualny zivot, ze si radsej vyberiem bolest zuba dva tyzdne vkuse :) :), ako to mat naspat
som najstastnejsia ze to mam pod kontrolou - odporucam!

Tinuhaaaa

Ahojte, prosím vás, práve som si aplikovala ten krém a keď som vybrala aplikátor, tak som mala na ňom trocha krvi...neviem, či je to z toho, že mám dostať svoje dni alebo som si ho dala príliš hlboko?

Neviete, môže sa použiť pred očakávanou menštruáciou? Lekár ma na to neupozornil...za každý názor ďakujem

harynka

Ahojte, Gynazol mozem len odporučiť. Počas tehotenstva mi začali problemy s mykozami a aj po porode sa neustale vracali. Ja som vyskúšala naozaj všetky prípravky dostupné na trhu a zabrali na jeden dva mesiace. Gynazol som aplikovala v marci a odvtedy mám pokoj. Na začiatku vytieklo trochu kremu, ale potom už vobec. Lekár mi odporučil použiť zvyšok krému čo zostane v aplikátory na vonkajšie svrbenie a to zabralo takmer okamžite. Odvtedy sa mi mykoza nevratila a ak by náhodou prišla určite siahnem znova po Gynazole :)

Milifer

Cez sviatky som brala antibiotiká aj s probiotikami, no nepomohlo. Doktorka mi napísala Gynazol a je to zázračný krémik. Bala som sa trochu aplikácie, no bolo to easy :) Žiadne obmedzovanie sa, čakanie do večera, kým si to tým špinavým podavačom opäť zavediem a čakanie na efekt 3 dni...jedna aplikácia a máte pokoj...už na druhý deň som bola OK, bez svrbenia a palenia...vrelo ODPORÚČAM ;)

pe84

ja mam dobru skusenost s Canestenom Gyn, da sa vybrat rozna liekova forma, ako komu vyhovuje, ci uz vaginalne tablety alebo vaginalny krem, alebo podla dlzky liecby (od jednodnovej jednorazovej az po 6-dnovu liečbu), je volnopredajny a je velmi ucinny

krtecek

mne to tiez doktor predpisal uz to mam stvrty den v sebe a stale nic nevyteka tak neviem ci som si s tym polepsila alebo uskodila.a navyse neviem ako sa zbavim.

olina896

Ahoj, toto som neskusala, ja som pouzivala jenamazol, rosalgin, canesten... a neviem co dalsie, no najlepsie mi aj tak pomohol wobenym. Mne sa tie mykozy vracali tak 6x do roka, a bolo to uz strasne otravne. Potom, ako som vybrala tie enzymi, sa mi mykoza v priebehu roka vratila len raz, co je obrovske zlepsenie oproti predoslemu stavu.