Fimóza

Luke27

treba obriezku. U menších chlapcov ja to jednoduchšie, no ty si starší. choď čím skôr k UROLÓGOVI. nechcem ťa strašiť ale u starších sa niekedy vyžaduje aj operačný zákrok. UTEKAJ k lekárovi a všetko bude v pohode.

nestastny

mam tiez fimozu. pred par dnami som si pri sexe asi nieco spravil ... zacala mi tiect krv a dost to boli .. co mam robit?

antonin

Cavec Majinka.
A koho spravneho? Myslis tym lekara - ktory nebude tvrdit, ze je to "normalne" a kto vsetko to ma a jak na com zalezi, alebo nie - ktory mi pomoze odstranit moj, povedal by som z vacsej casti aj tak uz neodstranitelny problem? Kazdemu cloveku zalezi na niecom inom... To ze to potrebujem opravit, pretoze s tym nemozem byt spokojny, nakolko je to od mojich 10tich rokov najproblematickejsia vec, este neznamena, ze patrim na psychyatriu - a zvlast, ked zdravotnictvo pochybilo. Ak chce zena mat vacsie prsia, lebo s tymi svojimi nieje spokojna, patri na psychiatriu? Ak chce niekto "zrusit" celulitidu, je preto debilny? Nemyslim si to. Nemal som sa ako branit. Ako v dnesnej dobe niekomu vysvetli, co sa stalo???

majinka

Ahoj antonin. Je mi luto, ze to u teba lekari zbabrali. Nebudes ani prvy ani posledny. Ale zakrokov, ktorych vyslo je daleko viacej. Vo svojom okoli poznam viac ludi, ktori si obriezku dali urobit dobrovolne. Nie zo zdravotnych dovodov. A vsetci si pochvaluju. Paradoxom je, ze moj partner ma zuzenu predkozku. Odmieta ist na zakrok. Za celu dobu som orgazmus dosiahla len par krat, pretoze on vplyvom fimozy konci pomerne rychlo. Ale naucila som ho, ako mi ma dopomoct k "blazenosti" inymi sposobmi a fungujeme super. Predsa si z bytu nevyhodim kvoli takejto drobnosti fakt super cloveka... Takze ono to chce asi najst niekoho spravneho, aby clovek nebol nestastny kvoli takymto veciam. Nie?

antonin

Majinka, ako si prisla na to, ze sa zlepsi kvalita sexualneho zivota?
Na mne sa ucil medik - 2x, lekari zakryvaju fakty, a tym mi znicili zalud, ktory je len na polovicu citlivy, skareda jazva je rovno na hrane zaluda, ktora uz nieje hranou a uplne mi odstranili vnutornu predkozku, ktora je dolezita pre zvhlcovanie zaluda...
Co z toho mam? Po 17tich rokoch neustale obnazeneho zaluda - jeho neustaleho suchania o spodnu bielizen - je necitlivy, vysuseny. Mam 26 a sex si teda velmi neuzijem... Som z toho nestastny a mam len same problemy...

soky

pekný deň , ak máte uvedený problém s predkožkou bude asi nutná tzv cirkumcízia , teda obriezka , v prípade Vášho záujmu Vám rád pomôžem, pozrite si www.urology.sk a v prípade Vášho záujmu objednajte sa na recepcii urologickej ambulancie

s pozdravom Roman Sokol M.D.

dilini

kym visi ide v pohode, aj by som vyskusal ze pretiahnem kym visi potom vydrazdim ze sa postavi... len sa bojim ci to nepraskne abo daco ci sa nestane bojim...

kuki

Mna by zaujimalo, ze na zaklade coho sa doktor rozhoduje na celkovu obriezku... Pretoze ked je podla mna len zuzena alebo prichytena uzdickou, stacilo by vyriesit tento problem a nie robit celkovu obriezku. Avsak v mojom okoli to nikomu neponukli... vzdy len celkovu obriezku.