špinenie po menštruácii

Príspevok v téme: špinenie po menštruácii
adkag

Ahojte, vedeli by stemi niekto poradit? MS som mala dva a pol dna, bola taka normalna,ale slabsia ako inokedy a hlavne bezbolestna, co ma dost prekvapilo,kedze mavam dost bolesti. kedze bola slabsia a bezbolestna a v ramci toho,ze sa snazimaňe uz viac ako pol roka o mimco, snazili sme sa aj druhy den MS. lenze ako mi MS skoncila, bolo spinenie,co mi bezne trva dva tri dni a teraz som 11. DC a este stale neustupilo, prave naopak, trosku sa zintenzivnuje. je to taky hnedy hlien,ako keby veeelmi slaba MS. nie cervena krv. ani to neni silne,ale je to stale pocas dna. nie ako keby chcela prestat MS,to uz mavam len tak par krat za den,toto je pocas celej doby od skoncenia MS. chcem zajtra zajst za lekarkou,lebo som z toho dost vylakana,uz ma napadlo,ci to nemoze byt potrat, rakovina alebo tak, lebo nikdy predtym som to nemala. alebo mozno to ma suvis s tym,ze sma sa snazili pocas MS, neviem,to sme tiez este predtym neskusali. velmi by som bola rada,keby mi mohol niekto poradit,aj ked hned zajtra zavolam lekarke a dufam,ze ma vysetri, aby som sa tolko nestresovala.

Muffinka

Ahojte mam 12 rokov a vcera mi skoncila menstruacia a hned po nej mam hnede,nezapachajuce spinenie cez den.V noci nemam spinenie.Je to v poriadku?Prosim odpovedzte mi bojim sa.Dakujem.Muffinka.

kajuska3434

ahojte baby chcela by som sa opytat 13 dni meskala menstruacia a na 14 den som ju dostala ale trvala len 2 pol dna a potom len spinenie ale bolesti stale mam v podbrusku aj prsia ma bolia neviem co si mam o tom myslet prosim poradte mi uz aj test som si urobila pred menstruaciou a vysiel negativny

Kika111211

Dobry den chcem sa spytat . mala som menstraciu od 28 do 31.3 a zacala som 8dni potom krvacat trvalo to dva dni ako som sa teraz pozrela na vlozku tak to vyzera tak ze to skoncilo co sa somnou deje?

saxine

Prosííííííím , užívam antikoncepciu 4 roky, este sa mi to nestalo, asi zhruba pred 2 týždňami mi skoncila nenstruacia a dnes som mala na nohavickach hnedy vytok ci hnedu krv ci? Preco to je? Moze to suvisiet s tym ze som teraz na 9 tabletke a uz pri dvoch z nich som ich zabudla uzit a uzila som ich neskôr? Vie niekto prečo to?? Halóóóó coho su to priznaky.. vie niekto kde to zistim..

alma

Ahoj,
mam podobny problem..mavam menstruaciu tak 5 dni a koniec.No teraz to pokracuje takym spinenim a to spinenie mam uz 6 dni a nechapem tomu..nikdy som to nemala a zacinam sa lakat..nic by som si z toho nerobila,ale pobolieva ma obcas aj v podbrusku..neviete cim to moze byt?U gunekologa som bola nedavno s inym problemom,tak nechcem za nim hned letiet,ale este pockat..no ak by ste vedeli..lebo ma to dost vystrasilo..dik

sanca

mam taky problem ze som zacala pouzivat antikoncepcnu naplast a po menstruacii este stale spinim tak hnedkasto a niekedy az je to cervene.pobolievaju ma aj prsia.dokonca sa mi aj zvacsili.pobolieva ma aj v podbrusku.bojim sa ze je to nieco vazne.

adkag

Cystu som urcite nemala, to mi pozerala gynekologicka vaginalnym ultrazvukom a videla na lavom vajecniku akurat prasknuty folikul a na pravom asi maly folikul.ale urcite by cystu videla,keby som ju mala. a zapal,to je mozne,ale zeby som to mala uplne bez bolesti? inak aj tato MS trvala len dva dni, prvy krvacanie,druhy den zosilnelo a uz aj sliznica trochu a dnes trosku spinenie a vecer uz nic. tak mi je to zahadne,ale mozno naozaj islo o ten potrat,neviem. aj ked zase MS som predtym dostala v normalnom case,na den presne a aj normalne silnu.

neznama

mne sa to tiež stalo.moze byt ze mas zapal alebo ako bolo povedané cistu a možno ani nič z toho lebo 2 dni mat MS je malo a možno sa ti nevyplavila z tela vsetko krv co mala