Chalani

iriska

mojkovia,ked vam povie,ze ste tucne,tak mu to vratte, lebo nic ine si nazasluzi. povedzte mu, ze je maly, chudy, vyziably ci tucny...jednoducho hlupy, a vy nemate tolko casu,aby ste ho zabijali s takym chudakom.

karco

tak to su divny kamarati.
a na svete su aj muzi, ktori nie su svine. a aj niektore zeny su svine. tak to proste je. je to vzajomne.

zmlzlinka

kvoli byvalemu som schudla 14 kilo..mavala som 66 kil.....no a ked som schudla na 52 ..aaa bola som aj ja stastna..povedal mi ze mam celulitidu ze sa mam na seba pozriet..ze ci je to nejaky pokrok co som zo sebou urobila........nenavidim ho...moj terajsi priatel ma miluje taku aka som.......som konecne stastna...nikdy som nebola viac.....a ked dostaneme chut o polnoci na nieco sladke nename problem otvorit chladnicku

vikinka15

No to neviem ja to nerobim ale mam kamaratou ktory zo mna urobili trosku.Bola som taka ze som si z nic nebrala k srdcu vsetko som brala zo srandy a oni to vedeli tak si robili srandu ze mam velky zadok az sa mi to nevralo do pameti a uplne mi znicili sebavedomie ktore som mala.Ich vasledok som ja smutna skoro kazdy den placem chudnem a vraciam nenavidim svooje telo