sexi do plaviek

Príspevok v téme: sexi do plaviek
sunnysweetie33

ahojte.podte sa so mnou pokusit vytvarovat brusko a zadok uz do plaviek..vd za 6mes. to akurat mozme stihnut.ale sama to nezvladnem.potrebujem podporu.vcera som uz po piatej nejedla.takze,chcem menej jest,obmedzit sladkosti a zacala som chodit na tae bo a v sobotu zacnem chodit na klzisko.chcem ist v lete konecne na kupko bez obav,co na to povie okolie a chcem byt pysna na svoju postavu,aj ked sa na nej nadrem.pomozete mi?pridate sa?pa pa

lenka22

pepko (rambo) ja necvicim preto aby som sa pacila inym, nikdy som nic tohto druhu nerobila pre druhych ale preto ze sama chcem, lasku nehladam pretoze ju uz mam, s nim chodim do posilky a mozem ti povedat ze vcera ma tak umucil ze ledva toto pisem :))) a nechcem vyzerat ako daka kulturistka len sa nechcem pri sebemensom pohybe triast ako zele este dalsie dva dni :)))

rambo

ludia moji krasny zlaty...z vlastnej skusenosti Vam poviem ze nikdy sa nebudete lepsie citit ako ked makate na sebe....ale aj ked niekto ma dokonalu postavu tak jednoducho isty ludia(teda opacne pohlavie) mu nesedia...a aj ked robis co chces skvor abo neskvor zostarnes a nebudes davat vykony jake si predstavujes....ak mozem poradit tak cvicte pre seba a laska pride ci chcete alebo nie ale svaly od toho nezavisia...vela stastia praje Pepko

lenka22

sunny swetie ako pokracujes??? ja som bola aj vcera aj dnes v posilke makat :))) som na seba hrda aj ked ma bolia ruky tak ze som sa ledva najedla :( a zajtra idem este na dance...

stofo

Cafte, podla mna robite velmi dobre ze ste sa rozhodli spevnit postavu. Oplati sa vydrzat, vysledky sa urcite dostavia ked budete makat poctivo.

klarinka

ahojte vsetci!no ja sa cem tiez pridat...tiez nie som nejak velmi tucna,ale treba schudnut,lebo som dost za polśledny rok pribrala...a v lete idem do Grecka...zacala som cvict aerobik a chystam sa aj na tae bo:)

DJ HiDe

K tomu jedeniu som uz chcel mat pripomienky, dokym som si neuvedomil, ze si zena, a chces chudnut, a nie objemovat :) vsetko chce silnu volu, a rad na cvicenie najdes v predchadzajucich temach az dost..staci len listovat :)