strach v ociach

Príspevok v téme: strach v ociach
strach

Neviem si to niekedy vysvetlit,co sa somnou deje,ked som medzi ludmi,vela krat mam strach v ociach,strasne zvlastny pocit.Najradsej by som si nasadila tmave okuliare,lebo potom sa to strati.Alebo,niekedy mam pocit,ze stracam energiu medzi ludmi,dojdem domou uplne vystavena,slaba ako mucha.Podotykam,ze mam za sebou velmi stresujuce roky,prezila som vela problemou,z ktorych som sa snazila sama dostat.Teraz mam zivot uplne odlisny,da sa povedat,ako mnohi hovoria,ze mam vsetko,ze sa mam velmi dobre,ale stale s niecim bojujem.Mate podobne problemy?

strach

Eva,si taka mladucka a uz mas tieto problemy?To je smutne.Patras po tom co ti to sposobuje?Neda sa to riesit?Vies,ten alkohol neni riesenie,ale na to asi musis dojst sama,ani ja som v tvojom veku nemala rada rady starsich.Vela stastia,aby si sa z toho dostala,uz aj pre ten tvoj krasny vek,mas zivot pred sebou,vsetko bude v poriadku,chce to len cas,neboj!

eva23213

nie nestava sa to iba ludom s minulostou.ja mam 18 a take stavy mam stale.je to hroza ja som v pohode iba ked som opita.no a to nemozem stale

strach

Dakujem ti,ze si mi odpisala.Uz som si myslela,ze som sama s takym problemom.Ako si pisala,strasne sa snazim nesustredit sa na ludi,niekedy mi to ide celkom dobre.Z coho to mas ty?Tiez mas za sebou blbu minulost a si nevyrovnana s tym co sa ti prihodilo.Tiez ta rozplace to,co sa ti stalo uz pred mnohymi rokmi?Si citliva?Prepac,ze sa ta pytam,mozno nemas chut o tom pisat,chcem len zistit ci sa to stava iba ludom,co maju za sebou smutne obdobie,alebo aj ludia co su v pohode,len to na nich obcas pride.Nemusis mi odpovedat,ak ta to trapi a chces zabudnut.Pekny den!

misula

no,velakrat som uz o podobnych problemoch pocula,ja mam podobne pocity ked som v meste,kde je vela ludi,ono je normalne ze si vystavena,bez energie a pod. skus to zacat riesit vo svojej hlave,pozri,mozno z tych ludi co mas take pocity,mozno aj oni maju to iste...skus sa na nich nesustredit...neviem,treba trenovat,skusat,ale urcite sa nevyhybat,lebo to prerastie do fobie,skoro ako u mna,a potom uz ani nevylezies z domu.. drzim palce.