NEVIEM SA ROZHODNUT

Príspevok v téme: NEVIEM SA ROZHODNUT
sonulienka

Prosím pomožte mi niekto . už ste sa rozhodovali medzi dvomi mužmi... ja neviem čo mám orbiť.. s jedným chodím už 9 mesiacov a miljem ho.. no po pol roku som sa stretla s mojím bývamím s ktorým som chodila 8 mesiaov a milovala som ho najvia na svete mali veľmi vážny vzťah aj ked sme sa 3x rozišli stále sme sa k sebe vrátili.. boli sme vonku spolu a bolo nám super ako nikdy bolo to perfekte všetko a obaja nevieme čo máme robiť chceli by sme sa k sebe vrátiť ale ja som bojím že to znova stroskota a s mojím terajším priateľom máme krásny vzťah lebo on ma miluje ja sa neviem rozhodnúť bojím sa že môlj bývalý je ten pravý ked už 4x sa k sebe chceme vrátiť.. ale nechcem prísť o svojho terajšieho je nám spolu krásne prosííííííííím pomôžte mi niekto ja neviem ako dalej.. prosímmm pekne veľmi prosím si radu ... dakujemmmm

xyz

moja,tak ked ste sa rozisli uz 3x,ja si myslim,ze sa aj stvrty. taketo vztahy rozchody a navraty do nekonecna zvycajne aj tak koncia.takze daj sancu terajsiemu priatelovi,ked ho milujes a este ste sa nerozisli.