recept proti zapche

Príspevok v téme: recept proti zapche
lesk

citala som tu uz mnoho napadov ale u mna to kolise, doktorke sa mi uz ani nechce chodit vraj mam viac pit a pohybovat sa ale to aj robim, jem aj psilium a probiotika od probion mi robia zapchu som zufala , aky je recept na tej alternativnej medicine?okopirujete mi to prosim alebo iny napad? dokonca ani nalacno vypit 1,5 l vody mi nic nerobi ...:(

delphia

suhlasim s lesk. aj ja mam s vyprazdnovanim dlhorocne problemy. a bezne sa stava, ze mozem pojest krizom krazom hoci co a nehne so mnou absolutne. kto nezazil, neuveri. vynimkou nie je psylium, ani lanove semiacka.

manzel casto spomina vyrok kolegu este z vojenciny, tory hovorieval (sorry za vyraz, ale aby to bolo autenticke, tak to napisem doslovne): Dobré vysrání je jak polovičná soulož! :))
ktore trpime zapchou myslim, ze mu dame za pravdu :))

RNG

kolinia, psylium husk(husk=plevy po anglicky) su ciste plevy z indickeho zrna isphagula=plantago ovata=psylium=indicky skorocel.
Su ovela jemnejsie a vodorozpustne, ako plevy z inych zrnin, takze maju vybornu cistiacu schopnost. Naviac maju aj velmi vysoku nasiakavost, takze absorbuju aj rozne toxiny v crevach a vynesu ich von, cim ozdravia crevnu floru.

Kolinia

Psyllium Husks - vyzivovy doplnok trikrat denne od walmark, ide o bylinny vytazok ! Mne pomohlo..... skus...uvidis

kaktuska

Ja mam taky trik. Rano si dam dve jablka a salku kavy a najlepsie ked si este chvilu polezim, za polhodinu idem spokojna z WC. Kava je totiz prirodne prehanadlo a jablka maju vlakninu a su kyselkave. Pripadne este pomaha pred spanim vypit za pohar acidka. Samozrejme pravidelna pestra strava, vela ovocia, zeleniny, celozrn.pecivo a vela tekutin je uplny zaklad!

FK8888

Zrychlenie pohybu criev sa da dosiahnut rozne.

Strava, pohyb a metabolizmus.

POsledne je velmi ucinne, napr. aplikacia lasera na ozarovanie krvi aktivuje metabolizmus, zrychluje pohyb a aktivitu krvi, prekrvenie criev a tie sa zacnu rychlejsie hybat.

Velmi sa to zlepsi. Je to len okrajovy vplyv tejto perfektnej metody, ale ovplyvnuje to aj peristaltiku.

Skuste a uvidite
FF8888