Predlzovanie vlasov

AAAnka

len si nedajte predlzovat vlasy od anny boskovej vo vsetkom klame a este to aj vzdy odflakne tu vystupuje pod menom aninevlasy kazdy sa da nalakat na ceny a na to ze je to na splatky ale potom zistite ze anna je jedna velmi nezodpovedna osoba ...nedajte sa oklamat

kadernicka12

ked mas vlasy jemne a das si ich predlzit vies co ti zostane na hlave?uplne nic...tvoje korienky su zvyknute na taku zataz vlasov aku momentalne mas...ked ich zatazis viac vlasy ti budu vapadavat a ostanes plesata..

tamka

MISI.
Ja mám na hlave 150 prameňov a bez problémov, moje vlasy sú úplne v pohodičke prevé dni ti to bude také tažšie ale to je len zvik.Aj pri druhej prepájačke sa používajú tie isté vlásky, ja pracujem len s panenskými vlasmi, ktoré sú najkvalitnejšie.Tento spôsob nerobia všade aked ano, tak treba si dať pozor aby ti to správne zavreli na knihu, takto sa to tažko vysvetluje to by si musela vidieť.U mna 100 prameňov aj s robotou strihom stojí 322 eur. Pri prepájačke zaplatíš ak máš 100 prameňov 83 eur.Ak máš ešte nejaké otázky kľudne mi napíš na moj e-mail.

misiiiii

a chcem sa este opytat ze ked si dam predlzit vlasy o 60cm nebude to velka zataz pre ne? a po tom ako si ich dam predlzit druhy krat, predlzuje sa s tymi istymi vlasmi co prvy krat, ci druhe?? a kolko to stoji ked si dam predlzit druhy krat??? diki

tamka

ahoj misi: Ja by som ti na jemné vlásky doporučovala eurolockovú metódu, ktorá sa robí za studena,ja to mám a tiež mám jemné vlasy a je to super. Prepájam sa raz za 4 mesiace a za tú dobu mi padne 5 prameňov, a pri tejto metóde neprichádzaš o dĺžku prameňa.Ak máš nejaké otázky napíš mi na mail: tamka01@centrum.sk