Predlzovanie vlasov

adoree

MimaXXX,

ak máš vlasy predľžené prvý raz, môže to byť trochu nekomfortné, najmä keď si ľahneš, ale bodať by to nemalo. Predpokladám že pramene sú zle napramienkované (nie sú úhľadne zarovnané) a uchytené tak, že trčia nad spojom, čo ti asi spôsobuje to bodanie. A asi sú uchytené aj príliš blízko hlavy.

MimaXXX

ahojte chcela by som sa opýtať .. včera mi predlžili vlasy eurolockovou metodou .. a nemôžem spať .. vôbec si ľahnúť .. pretože mám pocit ako keby mi bodali do hlavy .. spoje ma strašne tlačia .. je to normálne a potrebujem si na to len zvyknúť alebo by to takto byť nemalo?.. ďakujem za odpoveď

tina1112

ja som mala rok keratin a teraz mam mesiac pasiky a som moc spokojna, robila mi ich jedna kocka z pn a som uplne stastna za dobru cenu a fakt vyzeraju super

ayvi

ja som mala nadrabane keratinom, no ale 1.-krat to bola katastrofa...mala som to takym tym makkym keratinom, ktory sice nebolo vobec vidno, ale furt tie pramene odpadavali, a ked mi ich dali dole tak moje huste vlasy sa zmenili na riedku slamu...tak som im dala pauzu a potom som ich mala zase nadrobene keratinom ale tym tvrdym,toho je aj na prameni viac..nedalo sa to porovnat , 100 x lepsie...teraz uz nemam nadpajane asi rok a vlasy mi o nieco zhustli (nastastie)...:)

zuzičkanovák

aj ja mám jemné vlasy a už ich mám cez tri roky napojené mikroringami so silikónovou výplňou a pri prepojení nevidím, že by im táto metóda nejako škodila.Naozaj doporučujem, robili mi to v Košiciach a bolo to nie len lacné ale aj vlasy sú kvalitné. Nikdy by som si nedala keratín ani trubičky, lebo moja kolegyňa trubičky má a stále ich má 10 v kabelke,tak vypadávajú a o keratíne všetci vieme, že ako to dopadne po jeho odpojení, takže no comment...

adoree

to ze niekto tvrdi ze ma velmi jemne vlasy je casto subjektivny nazor. Nemyslim si ze je na mieste odporucat cez toto forum konkretnu metodu bez toho, aby ste vlasy videli. Takze najprv treba ist k zodpovednemu odbornikovi, ktory bud predlzenie odporuci alebo nie.
Na velmi jembe vlasy urcite nie je eurolockova metoda tou najvhodnejsou. Je to pliesok ktory ma hrany a tie mozu vlasom ublizit. Ale ako hovorim, treba si dohodnut konzultaciu.
Mimochodom tamka, myslim ze podmienky tohto fora nie su naklonene pre reklamu, bolo by preto fajn ich respektovat a drzat sa poradenstva.
Okrem toho treba rozlisovat povod panenskych vlasov. Su azijske, europske, eurazijske a podobne. Azijske nie su vzdy najvhodejsie, najma nie pre jemne vlasy, nakolko su pevnejsie a tazsie nez europske. Casto sa stretavam s vlasmi, ktore su vraj europske, ale su to casto len lacne azijske vlasy, ktore po umyti nie je mozne dostat do normalneho stavu. Dovodom je to, ze su zbavene kutikuly, potiahnute silikonom ktory sa rychlo vymyje a potom zostane vlas bez povrchovej vrstvy, cize suchy a zniceny.

Tak zatila prajem pekny den.

Karin

vierka86

mam predlzene vlasy keratinom a moje povodne su jemne suchu a krepovite a nemam ziadny problem, bola som uz aj na posune... treba len najst niekoho kto sa svojej praci naozaj rozumie, nie kocku co si spravi dvojtyzdnovy kurz a mysli si ze vie predlzovat