prerusovany sex

Príspevok v téme: prerusovany sex
klea

caute,viem,ze o prerusovanom sexe a otehotneni sa tu toho uz premlelo vela,no ja by som chcela vediet,ked mam prerusovany sex uz rok aj nieco a nie som tehotna,co som rada,aj ked trpnem vzdy pred menstruaciou,nemozem byt neplodna?alebo partner.nie zeby som to chcela to nie,len ci s tym nemate niekto skusenost.alebo som ,,zatiel\\\"dieta stasteny.dakujem

klea

hmm,no asi to budem musiet prehodnotit,kym nebude neskoro.ale antikoncepciu nechcem.tak neviem,co ine.hmmmmmmm.a debby ja som ta pochopila,v pohode,no teraz som z toho trochu.........nechcem byt ani neplodna ani tehotna........viem,ze priatel sa mi prisposobi a pochopi vsetko.uz som s nim preberala obe varianty.ale asi to necham na osud.ako to ma byt,tak to bude.nechcem nic unahlovat.dakujem a dobru noc

servik

No my to praktizujeme celý čas čo sme spolu, máme 2 deti a mladší má už 22 rokov.Źiadnu inú antikoncepciu okrem prerušovaného nepoznám.Takže si urob názor.

klea

hmmmmmm,no dufam,ze to nebude moj pripad,no pozitok nie je taky ako by mal byt,no s kondomom je este horsi,takze asi tak.viem,ze je to nezodpovedne,viem,co vsetko to obnasa,no nechcem potom plakat nad rozliatym mliekom.ale dakujem za prispevok

debby

No moja segra s manzelom to tak praktizovali a tiez si mysleli ze su taki sikovny az potom vysvitlo ze sestra nemoze mat deti :-(( no ale nezatazuj sa tym radsej...rozhodne som ta nechcela vystrasit.
Inak teda ja sa nechcem velmi starat do inych ale ako moze mat zena pozitok z takeho sexu?