Bolesť holennej kosti (píšťaly)

Príspevok v téme: Bolesť holennej kosti (píšťaly)
CHARON

Dobry den,

nevie mi niekto poradit ako sa zbavit bolesti v pistalach? Bolia takmer vzdy najhorsie je to po behu. Pistaly si bandazujem elastickym obvezom, kedze v ziadnych zdravotnickych potrebach som nenasiel bandaz na pistalu. Prve som si myslel, ze to bude zavaziami na kotnikoch ale aj ked som znizil vahu z troch na 1,2 kg tak bolia stale, vlastne staci, ze si len trochu dlhsie zaskacem na svihadle a je to to iste.

cyrano

mam 62 rokov a pochytila ma tradična choroba staršich ťudí bolesti krížov ale tie po infúziach akosi prešli ale zostala mi chodiaca bolesť,pálenie a bolesť v holennej kosti,potom to prejde do kolena pri namahavejšom pohybe napr. pri vstupe do auta mňa začne bolieť klb a potom sa to presunie dole do hollenej kosti atd.absolvoval som akupunktúru ale musim priznať že len jeden krát bol som aj u naprávača a nič. Len mi neradte hned cvičenie lebo mám problém si sadnúť ryclejšie na stoličku.Poradte-dakujem.Cyrano

jokinka

ja som mala tento isty problem, ked som vrcholovo sportovala..neznesitelna bolest pistal..sportova lekarka mi povedala, ze je to tibialny syndrom..ked si prejdes po pistale, necitis take male hrcky? viem, ze mi odporucila jedine pokoj od treningov, lebo to bolo pretazenim..

[zruseny12]

neviem,ja nie som odbornicka,len mam podobny problem ako ty,ze ma bolia pistaly-bolia ma aj vtedy,ked vela chodim,alebo dlho stojim,alebo ked chodim po nerovnom terene a pretazim si ich/a je to znak toho,ze je malo miner. v kostiach...mna palia aj spodku chodidla-a mam aj potvrdene a liecim sa na OSTEOPENIU...CHODIM AJ NA KONTROLY KAZDY POL ROKA,LEBO MNE SA TRATI VAPNIK S TELA/
ja uzivam doplnky RYBY OLEJ+VAPNIK, NA OSTEOPOROZU- CALTRATE PLUS,A AJ SNAZIM SA JEST VAPNIK V POTRAVINACH ATD./a aj cvicim na nohy-koli posilneniu kosti a svalov,sak nie len nohy,ale cele telo...
ten pripravok,co pises nepoznam,ale mozes ho skusit,mozno ,ze ti pomoze...tazko takto radit,lebo je to individualne
BOLEST V PISTALACH JE ZNAKOM NEDOSTATKU MINER.V KOSTIACH....TO SOM CITALA V JEDNEJ KNIHE
ak by si chcel presne zistit,ci je to fakt tak,tak sa pytaj na DENZITOMETRIU/je to pristroj na zistenie hustoty kosti.../
prajem ti vela stastia...

CHARON

mariaa

nie chodidla ma nepalia, bolia ma iba holenne kosti
nevies mi odporucat nejaky pripravok? rozmyslam nad ANIMAL FLEX

(Každý balíček Animal Flex obsahuje pro Tvé vazy několik klíčových látek: (1) komplex látek budující vazy, který pomáhá obnovovat chrupavčité tkáně, (2) složky umožňující tukovou ochranu („promazání“) vazů, což v případě zvedání těžkých vah zvyšuje jejich ochranu, (3) komplex substancí snižující bolestivost a umožňující rehabilitaci, (4) komplex vitamínů a minerálů udržující kosti v optimální kondici.)

len neviem ci mi to pomoze :/