Penis ide do strany

vladi

zdravim mate aj vy ten problem ze ked nemyslite na sex a masturbujete nije penis cisto hore a ked myslite na to a je uz naplno a chcete ho dat hore vydrzite len 2 sekundy a potom trosu klesne

jojjjo

ja mam taky isty problem tiež mi ide do lava a mam s toho trochu kompelxi a strach co na to baba preto som aj trosku hanblivy a ked mi chcela baba fajcit tak som nechcel :( a honievam aj lavou rukou no nepomaha

urolog

Zdravím a obracím se na Vás s dotazem, týkajícím se tvaru mého penisu. Problém je v tom, že při ztopoření mi penis směřuje směrem dolů, místo nahoru, tedy na první pohled to vypadá, že mi akorát ztvrdne a zvětší se, všiml jsem si, že od těla až ke kořenu penisu má správný směr, ale těsně u kořene následuje prudký ohyb směrem dolů, nevím co s tím, zdali je to nějaká vada či deformace, nebo zda-li to lze vyřešit nějakým chirurgickým zákrokem. Chtěl bych, aby se můj penis při ztopoření opravdu ztopořil.

Děkuji za odpověď.

janci89

Caute! Takze je to ok? lebo aj ja ho mam dolava a uz dlhu dobu mam z toho komplexy a strach. Tak fajn, aspon trochu sa mi ulavilo :)