Bojim sa ze som tehotna. Čo teraz?

Príspevok v téme: Bojim sa ze som tehotna. Čo teraz?
Beba17

ahojte,ani neviem kde poriadne zacat.. mam 17o paru mesiacov18..so sexualnym zivotom som zacala v 16,onedlho nato som zcala mat gyn. problemy a nakoniec s azistilo ze tie problemy su z pouzivania kondomvo odvtedy sme s priatelom ani raz nikdy nepouzivali kondom nedalo sa..
ked som mala 16,5priblizne tak som skusala dalsiu moznost ako sa uchranit pred tehotenstovm a to bola antikoncepcia stale po troch-5 dnoch uzivania hociktoreho druhu som mala zle pecenove vysledky tak som prisla aj o dalsiu moznsot ochrany..
ostalo jedine- davat si pozor na plodne a neplodne dni..kedze mam pravidelny cyklus 28-29dni tak s pomocou ovulacnych tstov atd som sa presvedcila ze vlastny plodne dni mam stale na taky 12-15den cyklu..ale valstne ekd to chcm vediet musim si to znacit niekde cize do kalendarika, a tu vznikol problem(je to torsku komplikovane snad to pochopite)..
posledny krat som mala sex minuly vikend.. zila som v tom ze menstruaciu mam dostat tento tyzdentak sme bez obav isli na ostro bez davania si trochu pozor..lenze v stredu som zistila ze som akymsi omylom uz ani neviem ak osa mi to mohlo ze som pozrela na mamin kalendarik.. a ked som i pozrela na svoj kalendar tak som zistila ze pocas vikendu som mala persne12-15den cyklu:(na tabltku po je neskoro...
strasne sa bojiim ze som tehotna:( co mam teraz robit?
dakuejm za rady vopred

Majča

alz-bee....dakujem ti velmi peknee...a aj zjuzjike dakujeeem......som troskaa kludneeejsiaaa....ale uplne sa ukludniim asi až vtedy ked dostanem menzes...

alz-bee

majča: to by si musela mat veeeeelmi velku smolu, keby si ostala tehotna z jedneho zasunutia priatela...ja kym som nezacala brat HAK som tiez spavala s priatelom bez ochrany (samozrejme to nikomu neodporucam, lebo si myslim, ze som bola v tom smere riadne sprosta, ze som ta riskovala)...takze ja osobne si myslim, ze tiez nie si tehotna. Menzes ti moze meskat prave kvoli tomu, ze sa stresujes...tak sa neboj:))...ale samozrejme, ze ti nemozme povedat, ze na 100% nie si tehotna...to my nemozme vediet. My si len myslime, ze nie si, ze nemas byt vlastne z coho tehotna...

aaaaaaaaa

beba existuju aj nehormonalne formy antikoncepcie ako napr. pharmatex

Vyčkaj sprav si test a nastuduj si informacie o tomto sposobe ochrany ked uz nemozes nic ine

Majča

ahojte,už 3 dni mi meška menštruacia a chcem sa opytať či možem otehotnieť ked ho priatel do mna vsunul len raz bez ochrany a nevystriekal sa do mna..???

tip

Test si urob az ked ti bude meskat menstruacia. Inak sa da chranit aj kremom Pharmatex alebo vkladmi - volne predajne v lekarni. Inak nemusis vzdy otehotniet aj ked mas plodne dni. Je tam vysoka pravdepodobnost, ale nemusi sa to vzdy podarit. Niektori sa snazia dlho, idu cez plodne dni a stale nic. Poznam take pary. Uz to neovplyvnis, je to osud. ALE PISEM ZE NEMUSIS BYT HNED TEHOTNA KED STE SLI AJ CEZ PLODNE DNI. TAK SA NEBOJ AZ TAK VELMI.

malickasom

hlavne klud, a urob si test! ak sa budes stresovat, svoj omyl nevratis... a priatela nejako upokoj, nech v pohode zmaturuje

dvojbotka

no to urcite nie...az tak po 4 dnoch meskania menzes najskor..optimalne po 7 ...nemam rada klamanie ale je to pre dobru vec.. keby si mu povedala ze si si urobila test a ze je negativny...zhltol by to ? lebo treba mu pokoj..viem ake je sa v takejto situacii ucit nemozne :(

beba17

prave to cakanie ma ubija uplne.. bojim sa toho ze znicim zivot sebe priatelovi.. este ako hlupa som mu toteraz povedala a chudak n buduci tyzden maturuje a nedokaze sa na nic sustredit

naozaj nie je sanca zistit nejako uz teraz ci som/nie som v tom?