Nevládzem už nič...

Príspevok v téme: Nevládzem už nič...
B.F.P

Je mi totalne na nic , nic nema zmysel , nic nema vyznam , kazdy den koncim aspon dvakrat s hlavou v zachode , brucho citim az dakde v krku , stale som to tucne prasa co sa nedokaze kontrolovat, jedine co chcem je byt chuda a pekna , ale je to prekliatie, je to horsie nez cokolvek ine! Pykam zato akoby som cela dakoho zabit , alebo co...chcem aby to skoncilo, chcem byt zase stastna a chuda , ale nic s tym nedokazem spravit, nikoho nezaujima ako sa citim , kazdemu je fuk co sa so mnou deje , nici ma uplne vsetko a vsetci... Vlastne ani nwm preco sem pisem asi len preto , ze konecne cem niekomu povedat ako na nic mi je a ako strasne chcem aby mi dakto pomohol , ale nik taky tu nieje a ani nikdy nebol...

jajka001_

psychologa odloz na cas ked sa budes na to citit a donut sa sama prestat zvracat. budes sa citit ovela ovela lepsie ver mi

B.F.P

:-):-) smile: dobre viem , ze to co robim nic neriesi a viem ze musim vyhladat pomoc a niekomu to povedat , ale nemam nato odvahu...povedala som to jednej kamke a ta sa mi snazila pomoct a presviedcala ma nech idem za psychologom , ale nemam nato proste odvahu...

:-):-) smile

Tak! Pekne po poriadku! Máš problém! Pretože bulímia problémom JE! Tým že sa budeš prejedať a potom to vyvraciač, nič nevyriešiš, iba si pokazíš zdravie! Začnú ťa bolieť zuby a ústa, budeš mať v bruchu krče, môže sa ti stať že budeš vracať krv, budú ti padať vlasy, budeš mať sinavú pokožku a bude po čase s teba VYCHRTLINA! Prestaneš menštruovať atd.... A to predsa NECHCES! V prvom rade nehľadaj pomoc tu na fore, lebo tu ti niekto moze akurat tak poradit. Chod za niekým blízkym a zdover sa mu. Iste sa ti len zdá ze ta nevnímajú, niekto ta mat rád musí. A potom vyhladaj odbornu pomoc o psychologa - chodi na previdelne psychoterapie. Neni ot ziadna hanba, vyhladat pomoc, je to krok v pred.

jajka001_

tak v prvom rade,nie si tucne prasa. za druhe, prestan zvracat, strasne si tym ublizujes. ak chces este schudnut, zdravo, tak zacni pravidelne kazdy den cvicit, behat. ale jedz tak sestkrat denne male porcie. hlavne zdrave jedlo, ziadne take ze pizza, vyprazane, hamburgery, hranolky. to mozes tak raz za mesiac. ak nechces priberat. vela zeleniny, chude maso, ryby,mliecne vyrobky, cestoviny, cerealne pecivo, orechy, ovocie, ryza, varene zemiaky. a vela vela pit cistu vodu, to je najdolezitejsie, asi tak liter a pol, dva litre denne.ziadne sladke napoje, z toho sa najviac pribera,a zo sladkosti, a slanosti, ako su chipsy napriklad. takze ak tieto nespravne potraviny vylucis, budes jest tie co su pre telo prospesne, budes sa pravidelne hybat a primerane pit, schudnes na optimalnu vahu primeranu pre tvoje telo.

B.F.P

Mno... na moju vyšku by nebolo 45kg tak malo...mam len 157cm a vazim 50kg obcas mi kolise na 49 , inokedy 51... A predtym som mala az 55kg , tak som teraz rada z tychto com som schudla, ale aj rodiny aj kamosky mi vravia , ze v pohode este mozem dalej chudnut ,ked chem...

malickasom

aj ja som buchta :) no co uz! zena bez bruska je ako hrncek bez uska. Nebud smutna! isto sa niekomu pacis! mas priatela? sex je na chudnutie ten najprijemnejsi sposob!

B.F.P

jajka001_: diky za radu a neda sa povedat ze by som bola fakt ze tlsta , ale zhodit par kil by mi neuskodilo urcite...aspon takych 5 potom by som bola v pohode...

jajka001_

bfp netrap sa, zacni sa stravovat zdravo, nie je to take tazke naozaj. kila pojdu dole len najprv musis prist na system. naprv prestan zvracat a zacni pravidelne jest. postupne vyluc z jedalnicka vsetko z coho sa pribera. je nespocetne vela kniziek o zdravej strave. ozaj, naozaj mas nadvahu, alebo si to len nahovaras?ak si prilis chuda, uz neschudnes. len budes chradnut.