Ešte rastiem?

alice4712589

boze vsetci hovoria ze chcu by t vysoky no ja by som radsej mala tych 163 aka by som bola stastna teraz mam 14 rokov a meram 170 len nech uz nerastiem prosim

RNG

Ja spominam si na ludovu pesnicku:
Nechcem ja malicke zeny,
co maju pri samej zemi,
bo ked pride velikuo blato, dostane sa im tom na to.
Nechcem ja vysoke zeny,
co na ne treba leseni,
bo ked to najlepsie chuti
tak sa to leseni zruti.

Neboj sa dievca, najdu sa chlapci co maju radi vysoke aj kratke dievcata.
Ja osobne som mal radsej male a mile, nez vysoke a hrde.

lubos679

Ahoj. Takze, neviem ci budes dalej rast, ale nemusis sa preto trapit, lebo vedz, ze vacsine normalnych chalanov sa pacia nizsie baby. Osobne sa mi nepacia prilis vysoke. Kazdy chalan ma rad nizsie. Ja napriklad cim nizsia, tym lepsia.....
len aby nemala 120 cm. A ty mas ovela viac. :-)

ikaa

presne ten istý prípad;no mna tiez výška trápi...mám okolo 163cm ale oco má 185 a mama 168cm...chcela by som ete nejakých tých 5 cm vyrásť a mám 14 rokov...ale vsetky tie testy(ktorým neverím)tvrdia ze uz nebudem rásť..uvidíme...

Jaaaaa

panča-tak to mas malich rodicov moji rodicia maju:oco-183 a mama 168:)
No ale chalani rastu aj tak inac:)

Lizanka:noo teraz si ma povzbudila:D

panča

no najlepsim ukazovatelom je, ako vysoki su tvoji rodicia a potom rontgen napr. noh:). Ak mas v kolenach uzatvorenu rastovu strbinu, tak uz rast nebudes :). Ale cosi z praxe-moj brat maturoval (kedysi davno :)) ako najmensi z triedy. Mal 150 cm (oco ma 168, mama154)..teraz ma 180 cm -narastol az ked bol na vojne, cize okolo 18-19tky.Neboj, a ked nevyrasties az do neba, nebude to hrozne, najkrajsieho byva vzdy malo