Maloletosť

treba sa podpísať

brunca: prosim ta, ty nechapes vobec o com to je... ja obist zakon nepotrebujem, ja som len chcel vediet odkedy sa moze chapes? nic ine.....

bibika1

Hej ludia moj nazor je ze ak obaja ludia su pripraveny nato a uznaju ze je ten spraavny cas ak v pohode ale samozrejme zodpovednost ktomu to je moj nazor

brunca

zakon sa obist neda, neviem preco vobec nad takou blbinou uvazujes, ak chces ist sediet a zbabrat si zivot za chvilku rozkose tak kludne. nechapem dnesne deti,ved z toho absolutne nic nemate,chlapci este ani len netusia na co to maju a dievca?to ta vzrusuje ked lezi a drzi,nic z toho nema??? to sa inak vola nekrofilia. co moze mat 15 rocne detsko zo sexu,ked nie je este poriadne fyz. a uz vobec nie psych.vyvinuta?akurat tak traumu do zivota,potom sa necudujem ze sa tu objavuju podobne temy,ze ju nic nevzrusuje atd. dnes to deturence robia len preto aby sa mohli pochvalit,aby sa im druhy nesmialy, nech sa smeju ja by som sa potom,ked zisti ze daco chytila alebo je tehotna.takze tolko moj nazor.uz k tomu nemam viac co povedat a ani nechcem.

gomez

Už som ti to predsa napísal. Ale vidím, že je aj tak neskoro.
Ale nič sa neboj. Keď je tehotná, otca dieťaťa nezavrú a keď nie, ťažko sa bude dokazovať či si to bol ty. Leda že by si neumyvala šušurku až do vyšetrovania.

treba sa podpísať

Zoeinka: to ano.. mas cistu pravdu... je to dost welka zodpowednost.. len skoda ze si to clovek uvedomi trosku neskorsie...

Zoeinka

Kam sa ponáhľate? Nemáte dosť času? Si užite detstvo deti a nie hneď sexovať. K tomu patrí veľká zodpovednosť!!!

treba sa podpísať

gomez: nezalezi na tom kolko rokov mam, ani či som hentu spravu pochopil zle alebo ne, proste...skor by ma zaujimalo to, ako sa to da obist

gomez

Dieťatko, a koľko že máš rôčkov?
Myslím, že brunca ti chcela íné naznačiť. To, čo si písal je iba dôsledok. Brunca myslela na príčinu.