matury

Príspevok v téme: matury
fdfd

je stvrtok a pondelok mam matury,lenze je som sa este vobec nic neucila,mam obavy,ze ani nestihnem,vacne ma boli hlava a nvm sa k tomu dokopat,navyse mam zvysenu teplotu,co to viem,si pametam....ale ani nie..,maturjem aj z matiky,a to lutujem,ze som si ju dala,ja niesom matematicky typ a ani nic neviem vypocitat bez pomoci....poradte mi pls nieco,podla coho nasukam do hlavy ucivo,kt.nerozumiem..vdaka

xyy

fdfd,
nechapem co si robila cely tyzden..same ti to tam nenaskace, treba sa aj obetovat.. co by si robila keby mas rodinu,deti a musis sa aj ucit aj pracovat?
tak vyuzi vsetky dni co ostavaju a zvladnes to

poliewoocka

Ja mam pondelok biolu, stredu anglinu a sloviku..piatok chemiu..drzte palce
fdfd,
jedine,co ti poradit a co asi zaberie je tvarit sa znicene po tazkom tyzdni s horuckou..zober si aj vreckovku, fukaj si nos, hovor potichu a strasne sa snaz..hadam to zaberie.

0vecka

hmm to urcite das ono staci ked nieco tusis o kazdej otazke ak vies o tom rozpravat minutu tak to mas uplne v poho nikoho tam nenechaju rozpravat ale pytaju sa ...
2 alz-bee heh u mna to bolo naopak secko som vedel a mal som to za 4 :)

alz-bee

Ucivo, ktoremu nerozumies sa neuc-zbytocne ta to zdrzi...radsej sa venuj tomu, co si rychlo zapamatas...a inak ti neostava nic ine, nez sa spoliehat na stastie. Maturita je o jednom velkom stasti a o tom, ako ta maju zafixovaneho (zafixovanu) profesori..ja som si z litiky vytiahla otazku, ktoru som v zosite vzdy preskocila, lebo som myslela, ze to tam nebude...a opak bol samozrejme pravdou...dokopy som nevedela o tom nic...a aj tak mi dali jednotku, lebo ma mali zafixovanu ako sikovnu ziacku...takze tak:) vela stastia prajem a neboj sa-profaci sa ti budu snazit poradit...nie je to az take hrozne, i ked jasne, ze lahko sa mi hovori, ked to mam z krku...ja som bola tiez vystresovana pred rokom, ale neboj-zvladnes to:)