CO ROBIM ZLE?

Príspevok v téme: CO ROBIM ZLE?
tutanXamon

mam priatelku, a ked jej to chcem urobit jazykom tak ju to stekli... snazim sa jej drazdit klitoris jazykom aj prstami ale jej to nic nerobi :( je mozne ze to je preto lebo sa neuvolni? lebo stale si mysli ze mi sa mi to hnusi ale mne to nevadi...
alebo ja robim nieco zle? prosim pomozte mi :(
a este nieco.. ona si to nikdy nerobi(la) rukou a ani nevie kde ma klitoris :(

123

mna aj napadlo, ci to nerobis prilis jemno. napriklad mojho byvaleho chalana som ani nemohla bozkavat na krku, bruchu, lebo ho to steklilo. robila som to prilis jemne. ale ked som ho poriadne oprela o stenu a pouzila aj silu, prip. hryzla tak z toho nemohol... ja osobne mam tiez radsej trosku tvrdsie... kazdy sme iny... vyskusaj

gomez

A to je práve divné. Keď jej nabereš jazýčkom kolíček a medzi perami jemne vcucneš, tak sa jej musí zjaviť Oziris aj Izis a určite si zapamätá čo sa stalo.

tutanXamon

gomez

necuduj sa, ked si to nikdy nerobila(no raz sa o to zevraj pokusala) a jej samej sa zda ze jej princeznicka vyzera ble :( a pritom jej stale vravim ze ju ma peknu...
je fakt ze ani ja sam neviem vsetko o jej a mojom prirodzeni ale snazim sa na vsetko prist a preskumat :)

snehulianka

vysvetli postupne priateľke ako a z čoho sa jej skladajú vonkajšie rodidlá a potom to predveď ešte raz, ale s názornou ukážkou samozrejme ne nej-buď ale veľmi pomalý a jemný, aby mala čas si uvedomiť všetky príjemné pocity.Prajem veľa trpezlivosti.