tehotná a cigarety

snehulienka

Prepáč,ale ako možeš tvrdiť, že sa ti nedá prestať.Veď v sebe nosíš dieťa a len pre tvoj egoizmus a nejaký dobrý pocit zo sprostého fajčenia vedome dusíš vlastné dieťatko.Skús si predstaviť, že ťa niekto zavrie do igelitového vreca pustí do neho obrovské množstvo dymu a potom dobre to vrece uzavrie. A presne takto sa cíti tvoje dieťatko a nejerím že keby už bolo narodené tak by si mu také niečo urobila.Ja všetky ženy ktoré počas tehotenstva fajčia vrcholne odsudzujem a to určite niesom sama, lebo toľká nezodpovednosť voči bezbrannému stvoreniu sa neospravedlňuje tým, že " s tým nemôžem prestať"!

angel1

co Ti je prednejsie???Zdravie svojho dietatka,alebo fajcenie?okamzite treba prestat,tiez som bola fajciarka ale pocas tehotenstva som to nechala,nemyslela som na seba a svoje potreby ale na svoje dietatko,pretoze zdravie si nikdy nekupis!!!!Uz si citala nieco o SIDS???Ohrozene su deti fajciarok.....

drosera

Práveže teraz je už neskoro zrazu prestať fajčiť, bábo si už zvyklo..Tým mu môžeš ešte viac uškodiť ak s tým zo dňa na deň sekneš..Akurát by si to mohla pomaly obmedziť..

iris.

samozrejme,tiez ti radim prestat. dietatko bude mat problemy,hoci nemusia byt vazne,ale spomaluje to jeho rast a fyzicky aj psychicky vyvin..teda okrem dalsich komplikacii,ktore moze mat.a 20 je veeela. a tiez 6 mesiac!!!
urcite prestanes,ak to velmi chces, popytaj sa odbornikov ako na to a potom preventivne uz radsej nezacinaj.

musis

MUSIS, JEDNODUCHO MUSIS PRESTAT FAJCIT! VELMI TYM OHROZUJES ZDRAVIE, BA I ZIVOT TVOJHO DIETATA, KTORE ZA TVOJU SLABOST NEMOZE. JE TO KRUTE, CO ROBIS! OKAMZITE S TYM PRESTAN! LEKAR TI MOZE POMOCT, ALE VSETKO ZALEZI NA TEBE. OKAMZITE PRESTAN!!