Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sofia.sara

caute baby...nikka vidim ze si riadne pesimisticky naladena...neviem preco by sa mala rusit tema ked sem z casu na cas chodime jasne ze nie tak velmi ale ked je clovek doma a ma ine povinnosti nepresedi cely den za pc..a okrem toho vieme aj o darike aj o bon co ako...tak nechapem...
a co si priatelovi hovorila..no ak uz posles mail sway tak aj mne...

čoStým?Nikka

ahojte kočky... tak ja som dnes už predposledný deň v práci, už len zajtra... vidím, že sem už nikto nechodí, tak zajtra poprosím adm., aby tému vymazali... všetko sa skončilo... vy tu už nechodíte, končím v práci, tak aj tak by som tu chodila len tak na skok, raz do dňa, končí sa aj môj vzťah a v podstate som kôli nemu zakladala túto tému. včera som bola na káve s tým kamošom, dozvedela som sa veci o priateľovi, ktoré som nevedela, ale brala som to v pohode... večer som sa opila (sama), potom mi zavolal priateľ, a padali brutalne slová. aj keď viem, že nevedel, že som pila. neľutujem ani slovo čo som povedala, aspoň som konečne nabrala odvahu mu všetko povedať. on ma vkuse len zastavoval, že sa zajtra stretneme... ako dnes. neviem načo. asi chce, aby sme sa rozišli zoči voči. fajn. je mi to jedno. už mi je všetko jedno.

sofia.sara

nikkus..ved ja tu meliem od neviem kedy ze som odovzdavala diplomku (co som ju pred tym pisala)a teda ze teraz-v auguste mam statnice:D...ale ja som si to takto zvolila bo som pred tym nestihala mohla som aj skor normalne sa statnicuje april maj...tak co uz co som si zavarila to si musim aj zjest:))

čoStým?Nikka

jáj, no tak to by som nechcela - opakovať ročník, tak mu držím prsty aj ja, oky? :D A čo ti tak blbo skúšky povychádzali?

sofia.sara

ja sa mam fajn...teeda fajn co sa tyka sukromnych zalezitosti, ale nechce sa mi ucit takto v lete nemozem si ho riadne uzit a to ma depce, lebo kazdu chvilu ma niekto niekam vola kedze dost ludi ma volno...este jedna kamoska tiez statnicuje v auguste atk nie som v tom sama:)))..a mam "spriaznenu dusu" a aj niekto iny sa musi ucit..:)nie len ja....
a kamos jeden ma dnes existencnu skusku tak dufam ze sparvi lebo inak bud leti zo skoly alebo opakovat rocnik..