Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Ahojte baby,asi tu ziadna nebudete,no ja som doma a ehmmm nerada to priznavam,ale nudim sa:-DKed tu neni priatel zrazu mam na vsetko cas a nechce sa mi ani to ,co zvycajne robievam o takomto case..Neviete mi poradit nejaky film?Inak na ludi ,co tu poznam nemam naladu a sama von na disko?hmm to by nedopadlo dobre:-DTak ked nakuknete,nieco napiste,ja tu budem sliedit asi cely vikend:-))papa

čoStým?Nikka

no to ja som si pripadala jak nejaká agentka, keď som s kamošom o tom rozprávala a sme si všetko dokopy dávali... :D Ale ja to beriem tak normálne... Nemám z toho ani žiadne depresívne stavy, ani nič... Nestojí mi to zato...

sway

Ja to neznasam,ked je nieco tak enejasne a chcem vediet vsetky detaily a ked nesedia tak dusim:-)))Ale ja niesom najstastnejsi priklad harmonickeho vztahu,trebalo by dariku:-)))
Sofi a ty uz bez!

sofia.sara

jaj....ja uz toho tvojho upodozrivam asi zo vsetkeho mozneho..:))))..ale to len preto ze sa mi to aj tak nezda..
ale nechcem ti tu stale len chrobaka davat do hlavy a pripominat nieco zle...
teraz by si mala sway nieco optimisticke napisat:))

čoStým?Nikka

on nehovoril, že musí ísť za ňou, len to, že ona mu volala, že nevie, čo má robiť, že za ňou nebol...

sofia.sara

idem sa idem sway..uz to flakam dlhsiu dobu a zacina mi priharat:)) uz mam takestavy sem tam ze sa uz aj bojim hehe
ale nakuknem sem aj teraz cez den...
nikus veru mas to takze s nim...ozaj teraz ma vlastne napadlo ze ti nevravel do telefonu nahodou ze musel ist za kamoskou co sa to boji doma ci co..no chlapec si dost odporuje mu to pripomen ked s nim budes hovorit...co povie...

sway

Tak ked kolegyna plakala si nieco mohla:-))Vsak este mozno v buducnosti by si sa mohla vratit,ked bude po krize..
Juuuj s tym tvojim priatelom to mas zlozite,sa nastahujete k sebe nech ho mas na ociach:-)