Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

bon

tak vyskusat musis vsetko, ja osobne nie som v tomto ako ty, ja sa bojim zemny vzdy, a tazko davam vypovede, teraz som sa nasla v tom nasom byvani, a uvidim od semptembra budu skolenia tak mozno budem viest jednu skupinku ludi, tak to by ma bavilo, uvidim......ale tak zase vyskusat mozes, ved co ti najhorsie mozu? ak to nezvladnes jedine vyhodit a mozes ist dalej, ale to je ta najhorsia alternativa, ved uvidis, aspon budes mat novu skusenost.......a urcite si zaposobila, a myslim ze na pohovore to este dorazis :DDD
no stretko by bolo fajn, a nika len by si sa nacestovala, prespat by si mohla aj u mna a hotovo :DD
a ja sa snazim najst si cas aj pre seba, ale nie vzdy to ide, za chvilu utekam do prace, jaaaj

čoStym?Nikka

no vidím, že plánujete stretko... to by bolo super, že? :D no ja z východu by som to mala asi najťahšie, ale snáď by to vyšlo... :D

sway

Ja sa neurazam,to si si mohla vsimnut:-)Takze to beriem ako kompliment:-)Neviem,toto je v auditorskej firme na poziciu konzultanta,cize je to zase trochu nad to,naco momentalne mam skusenosti:-)Ale ja mam rada vyzvy,tak uvidime..Ja hovorim,ze nikdy nevies na 100% a kto neskusi,ten si potom akurat tak hlavu moze buchat.A ked ma zavolali,tak asi moje CV spravilo dojem - ved som si aj dala zalezat:-)
Kebyze vsetky tak to by bolo super,bola by som fakt zvedava,ci by sme si aj na zivo sadli a hlavne kto s kym:-)
Heej tak si sprav aspon poriadny vonavy kupel,pusti si hudbu,chod sa prebehnut,nejakou blbostou si sprijemni kazdy den a bude sa ti to vsetko lepsie znasat:-)

bon

no tak to ano, mohli by sme aj oddelene, ale najvacsi zazitok by bol, keby sa stretneme vsetky .DD,no nie?
mas dobre to ze sa pohybujes v dobre oblasti, mas skusenosti, vies jazyk, ved uvidis co ti to prinesie, mozno sa rozbehnes ked ta to prinuti, ani nebude vediet ako....., casu uz nemas teda vela, ale tak ved uvidis, drzim ti prsty, ale zase ty si papula velka si myslim, takze ty mat problem nebudes :DD, myslela som to v dobrom, tak dufam ze sa neurazis :D
ja ani neviem ci je to momentalna nalada ci vycerpanie...., stale som taka nijaka, bolieva ma hlava a byva mi stale zle v autobuse, tak ja uz neviem...kazdy den robim, a ak nie som v praci, tak upratujem, varim, zehlim, a uz mi to ide hore krkom niekedy, ale priatel teraz fakt nestiha, a mal aj ten prst v prdeli, ale uz sa mu to hoji pomaly.....a potom uz bude mat po skuske tak bude mat viac casu sa venovat domacnosti a ja budem mat pokoj trocha....tak neviem co mi je.....ale buduci tyzden idem domov na 4 dni aspon tak sa tesim, budem oddychovat

sway

Neviem odkial je sofia,ale ak z BA dalo by sa aj tam stretnut.A mozme to spravit aj oddelene,snad nebudeme ziarlit:-)Ked to bude niekomu z nas vyhovovat.
Ja som este do konca augusta v praci.Hladam este nejakeho schopneho partnera,lebo sama som dost lava aby som to rozhybala:-)Jeden sa rysuje,tak snad sa podari.Inak som si poslala aj na dake pozicie CV-pre istotu,tak idem na pohovor na super poziciu.Teraz som taka nejaka ani nemastna ani neslana,neviem,co chcem..Cakam ako sa to vykrystalizuje a snad bude dobre:-)
A preco si unavena?Je to naozajstne vycerpanie,ci len taka nalada?

bon

no mohli, len ja sa obavam, ze kym by sme nasli datum kedy by sme vsetky mohli naraz, tak by nas chytil aj ten alezheimer......(neviem ako sa to pise).....
a ako to mas ty teraz s tou robotou? uz si skoncila nie? rozbehla si uz to nove??
ja som sa dnes elegantne zbavila obchodu, zavolala som priatelovi nech sa zastavi cestou z prace., som nejaka unavena, neviem co mi, nevladzem sa ani pohnut, v byte som vsetko porobila,viac nevladzem......

bon

dakujem za ponuku, si zlata, ale asi pojdeme k tej rodine, asi by nas ukrizovali keby sme v prahe a neideme k nim kuknut, priatel u nich este nebol....., ujo by mi to asi neopustil :DD.......ale zase stretko by smemohli dat, ja by som vas najradsej vsetky spoznala osobne :D, len skoda ze darika sa uz vracia do irska....

bon

ako on do depresie upadne tak ci onak, to on ma raz za cas take debilne obdobia, tomu nezabranim ani ja......ale to je uz tou jeho povahou, a to uz ani neriesim......a s tou chorobou, no hej da sa potlacit, tak uvidime ako to dopadne, ale je tu az prilis vela osob ktore to dostali......
vies ze aj sa chystam do prahy, aj s priatelom, chcem ho vziat na vylet, ja som chcela ist skor na tie shakespearovske slavnosti, len uz nemali volne listky......,a hladala som nejaky vhodny hotel ale pod 1500 na jednu noc som nenasla, tak som to vzdala...., mam ale rodinu kus odtial, tak asi prespime u nich naokniec uvidime, ak teda pojdeme.....a ja mam rada stereophonics, a potom este staru klasiku, nemam rada tieto dnesne moderne styly, mne to trha usi.....