Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

Bola som zase von so psom,lebo je tu jedna krpcova spoluziacka-suseda a maju tiez pol rocneho psika,tak sme chceli vediet ako ten nas somar bude reagovat.Este sme ho nepustili ku ziadnemu psovi.Nemali sme moznost,lebo tu skocil do jednej suky raz.A prave teraz moje dieta povedalo,ze nas pes je gay.Suke ublizi a psovi oblizuje...pindura a skace po nom ako po suke.A prave taketo veci sa mi na nom sprotivuju.Dnes sme boli von rovno po skole,preto som odpisala neskor,a boli sme na takom mieste,kde sa pasu kone." krasne koniky,nasich znamich.Tak ten nas somar zacal zrat hovna po konoch.
A ved som pisala nedavno,ze v juni odchadzame nastalo.Uz to tu nema ziadny vyznam.Ja robotu nemam,manzel stale prec,len na vykendy chodi domov,14 hod denne na nohach,tak za tie peniaze ked si vyrata na hodinu,to dostane aj doma.A vlastne uz mame vybavenu aj pracu,takze len pockat nech krpan dokonci skolu.

sway

Ja som este tuu,to je co?sediet za pc od mojho posledneho prispevku a sliedit,ci sa neozves..Ale som sa tu trochu hrabala aj v starych temach aj v mojich "uzasnych" radach,co som tu kedy popisala..ha ha..A preco nemate psa cez noc vonku?Nemate zahradu?Hmm je to divne,ze ho nemas moc rada,mozno si ten vztah este najdete,ked bude s vami dlhsie:-)Ja tak ako ty,vztah super,praca este neviem,zacinam v piatok.Ale uz som bola na skoleni a vyzera to byt narocne,ale aspon sa naucim nove a myslim,ze dost uzitocne veci.Kazdopadne som rada,ze som nemusela hladat pracu mimo moj obor..takze stale pracujem na kariere:-)A ty sa chystas na SVK?

darika

Uau.ahoj Sway.
No,ja uz cakam len na Nikku,lebo mi to uz sibe,ze nic nerobim,tak len ked neni nic ine,stale som tu.Ale clovek sa aspon comusi nauci.A co sa tyka mna,u mna nie je nove nic.Psa mame stale,maly sa mu venuje presne ako na zaciatku.Minule prisla rec na to,ako to urobime,ked pojdeme domov.Som povedala,ze ho vratime odkial sme ho zobrali a este mu aj 100 eur vratia.Vraj ani za 100 tisic by ho tam nedal.Len ja som prekvapena sama zo seba,lebo ja,ktora cely zivot psov milovala,ku tomuto som si nejak nenasla to puto ako by som mala.Mam ho rada,ale nedokazem sa s nim tak mojkat,ako kedysi s inymi psami.Mozno je to aj tym,ze som ho nevidela vyrast,ze sme ho doniesli ako stareho.A co ma aj vie rozculit,ze je strasne hlupy a robi veci,ktore som v zivote nevidela u psa.Posl dobu nerobi nic,len serie po nociach.Pritom s nim ideme aj von,este pred spanim ide von,ale on sa musi vysrat v noci v dome.Uz sme skusali kadeco.Nerobil to predtym,az teraz posl dni.
A ty ako v praci?Co nove?Baby sa uz neukazuju,ale som rada,ze sa aspon Bon ozvala.Nikka sa za par dni...tak sa tesim na nu aspon.

sway

helou helou darika,si tu?:-)zdravim uz len teba,kedze nikka este nema net a ostatne baby zmizli ako pekne pocasie..
Ako sa mas?stale doma?A aky je pes?Este maleho bavi?

darika

Vitka
omluvam sa,zle som to precitala,ale...Myslim si,ze to je ten horsi pripad,ked tam islo len o sex,pretoze chlapom vela krat nemusi ist o lasku,ale prave ten sex dokaze narobit zlobu.Kvoli tomu sexu sa moze ku nej zase vratit,aj ked len do postele.Chlap miluje jednu zenu,ale u druhej ma nieco,co...ja sama tomu nerozumiem.Musis ty ale presne citit ako s tebou komunikuje,chovanie,ako reaguje ked sa o tom rozpravate.Tam vobec nejde o obmedzovanie,pretoze pokial by on s nou nemal ziadny kontakt,ty by si ho nemusela obmedzovat.Ak teda medzi nimi nikdy neboli city,tak preco teda dalej?Ked ludia mali spolu vztah,rozisli sa,tak tam bol nejaky dovod,ale kde mali dvaja spolu len sex a su v kontakte nadalej...Vies co,ja radsej uz o tom nebudem,pretoze ja viem niekedy dost postrasit a to nechcem.

vitka

Laskonka, vsetko ma svoj cas, len treba vydrzat. Ja som bol tiez dlho sama a prezivala vseliake sklamania..ale takto to ma proste byt, aby sme sa naucili vazit si lasku toho, kto nas bude lubit a koho budeme lubit my. Tak len hlavu hore. :))

laskonka

Chcela by som mat vztah, v ktorom je obojstranna laska. Chcela by som riesit taketo problemy, neverite, ale chcela... Chyba mi to, laska a vztah a riesenie problemov... aj to je isty sposob krasna, ktory je vo vztahu... ale som sama... zalubena, sklamana... zavidim vam... vsetkym, co ste vo vztahu.

vitka

Noo praveze nechcem ho obmedzovat, myslim, ze to pomaly sam chape a to vsetko obmedzuje...minule to uz totiz bola taka situacia, ze som si povedala a dost a on akosi zacitil ze ja som cuvla a asi mu doslo, obmedzuje totalne ich komunikaciu, ale aj tak nejako proste nemam z toho vnutorny dobru pocit. Asi nejaky ten zmysel, a mozno strach pretoze som sa uz raz takto popalila. Noo ale Darinka asi si necitala dobre, oni nikdy spolu nechodili, su len kamarati a parkrat si to spolu v minulosti rozdali, nikdy spolu nechodili pretoze tam city nikdy neboli. A prave preto je divne to, ze sa bojim...asi sa bojim, ze tie city prekvitnu a asi som len drbnuta..:))))))

darika

ja by som mala strach tiez,pretoze u ziadnej z nas nie je na mieste,ked sa chlap stretava s byvalou.Ja som tu uz tiez pisala o tom,ze tam,kde raz bol vztah,city,vasen,laske...Nikdy to uplne nevyprcha.Vzdy aspon trosku z toho ostane.Aj som to niekde citala,ze ludia,ktori mali kedysi spolu sex,aj po rokoch rozchodu,staci mozno 2-3 pohare vina a ta uvolnena atmosfera sa zrazu zmeni na...Nejdem ta strasit,ale ak je tvoj priatel rozumny,mohla by si mu na rovinu pvedat,ze ti to proste ublizuje a nech sa snazi ta proste pochopit,ze to nie je pre teba jednoduche to brat na lahku vahu.Proste mu len povedz,ze sa ti nezda normalne,ze sa spolu stretavaju nadalej.Asi by som mu ja dala na vyber.Ale je to tazko.Ja som taka.

vitka

Su kamarati, pisu si, stretavaju, volaju a podobne...snazim sa to brat, ze ok, ale v konecnom dosledku mi to istym sposobom prekaza..asi mam strach.