Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

halooo
Tak som tu.V sobotu sme museli ist kupit novy lap top,pretoze ten nas bol cely zavyrusovany.Nedalo sa s nim uz nic robit.Mali sme aj anti a predsa sa tam nejaka pluha dostala.To co ten blazon robil,to bolo az smiesne.Som si myslela,ze tam mame nejakeho skriatka a ten si robil z nas srandicky.Co uz.Mi je to aj trosku luto tych penazi,pretoze som myslela,ze ak by nam bol ten stary vydrzal kym sa nevratime domoc,ja som planovala kupit pocitac.Ale ten sme tu nechceli,pretoze je toho vela,co budeme musiet nechat doviezt domov,tak naco este aj pocitac.
Nikka,si tu bola cez vykend,ale manzel sa s tym bavkal,kym ho cely nastavil.
Bon,tak si z toho vsetkeho zober to pozitivne.Baby ho proste zboznuju a tebe zavidia.Nemaju ho oni,ale ty.Oni sa mu musia natlacat,aby s nim mali aspon kavu,kym ty s nim kazdy den zaspavas.Nie je to krasne?

bon

Ahojte baby, no darika tak by si sa asi divila, lebo tie blbosti co ja dokazem postvarat, spievam mu pravidelne, a on ma umlcuje lebo to nedokaze pocuvat, aj na ulici spievam obcas..., tancujem, smejem sa casto, ja ked som s nim tak som relativne spokojna, len ked som zrazu sama tak ma napadaju veci ktore nemaju, ale nastastie vzdy mi zatial vsetko opekne vysvetlil, ako malemu decku, ale co uz......asi sa budem musiet zmierit s tymi jeho kamoskami, len neviem ako sa mi to podari ked ho balia vkuse......
inak stale sama praca a tak poobne....nevladzem uz, ale musim, nechcem byt naobtiaz rodicom este viac, aj takto mi uz dost prispievaju.....

čoStym?Nikka

ahojte kočky...tak ako? jááj, nikto tu nechodí, či jak? ale ja si v pohode popíšem aj sama zo sebou.. :D

darika

aHOJ KAMARATKY
Bon,naozaj je velmi tazko poradit ked clovek toho druheho nepozna,ale...naozaj prepac,ale v tomto tvojom pripade je to este zlozitejsie.Ja si aj tak stale myslim,ze on by uz bol davno prec,keby ho tak tie zenske zaujimali.Mozno ma rad zeny ale len ako slovicko,ale nemam z toho pocit,zeby po nich tuzil,po ich stretnutiach...Ja si len myslim,ze je rad,ze ma kamaratky,ale nepotrebuje ich na to,aby ti ublizoval.Proste ma len kamaratky.A tebe to nehovori,pretoze vie,ako budes reagovat a nechce to rozoberat,aby si nad tym moc nerozmyslala.A teraz ti dam otazku na telo.Ale prosim,nenahnevaj sa.Ja by som ta rada videla aspon jeden den u vas doma,alebo proste spolu.Pretoze ja mam z teba dojem,ze ty si stale smutna,zarmutena,neda sa s tebou nic,nevies sa zasmiat...Neviem.Ked ja som s manzelom a on stretne jeho byvale alebo terajsie kamaratky,pokial su normalne,ja sa pridam do rozhovoru.Bud pri nich vyskerena,chyt ho vtedy za ruku,daj jej najavo,ze on patri tebe,alebo sa pridaj do reci s nimi.Na drzovku.Len aby to nevyznelo ziarlivo.Prirodzene.Nebud utiahnuta v kute.Vyjdi z neho von a zi,tancuj,skac,rozpravaj sprostosti,spievaj.Ja mam zachripnuty hlas ale strasne,ale ja manzelovi stale spievam.Oni si chytaju usi,lebo im aj jodlujem,ale...smeju sa.Ja sa dokazem zhodit pred hocikym,len nech je sranda.Chapes o com pisem.

darika

aHOJ KAMARATKY
Bon,naozaj je velmi tazko poradit ked clovek toho druheho nepozna,ale...naozaj prepac,ale v tomto tvojom pripade je to este zlozitejsie.Ja si aj tak stale myslim,ze on by uz bol davno prec,keby ho tak tie zenske zaujimali.Mozno ma rad zeny ale len ako slovicko,ale nemam z toho pocit,zeby po nich tuzil,po ich stretnutiach...Ja si len myslim,ze je rad,ze ma kamaratky,ale nepotrebuje ich na to,aby ti ublizoval.Proste ma len kamaratky.A tebe to nehovori,pretoze vie,ako budes reagovat a nechce to rozoberat,aby si nad tym moc nerozmyslala.A teraz ti dam otazku na telo.Ale prosim,nenahnevaj sa.Ja by som ta rada videla aspon jeden den u vas doma,alebo proste spolu.Pretoze ja mam z teba dojem,ze ty si stale smutna,zarmutena,neda sa s tebou nic,nevies sa zasmiat...Neviem.Ked ja som s manzelom a on stretne jeho byvale alebo terajsie kamaratky,pokial su normalne,ja sa pridam do rozhovoru.Bud pri nich vyskerena,chyt ho vtedy za ruku,daj jej najavo,ze on patri tebe,alebo sa pridaj do reci s nimi.Na drzovku.Len aby to nevyznelo ziarlivo.Prirodzene.Nebud utiahnuta v kute.Vyjdi z neho von a zi,tancuj,skac,rozpravaj sprostosti,spievaj.Ja mam zachripnuty hlas ale strasne,ale ja manzelovi stale spievam.Oni si chytaju usi,lebo im aj jodlujem,ale...smeju sa.Ja sa dokazem zhodit pred hocikym,len nech je sranda.Chapes o com pisem.

čoStym?Nikka

ahojte kočky...
bon, vidím, že máš zas nejaké tie problémy so svojim priateľom, tak dúfam, že sa to vyrieši čím skôr... je mi ľúto, že to teraz nie je také, ako by si si predstavovala, vidím, že je teraz toho na teba akosi moc. Tak rada by som ti poradila, ale ani sama neviem ako,veď keby som vedela, tak by som tu nezakladala túto tému, chápeš... :) Len hlavu hore, neboj, všetko dopadne tak, ako to dopadnúť má.

bon

viem to lebo sme sa s nou stretli, tak ona si ma ani nevsimala, akoby som tam ani nebola, vzdy len on a on, a normalne s nim flirtovala predo mnou, vsak co....., a pisala mu sms, prave v najtazsi den co sme zazili, a ja som mu podavala telefon lebo ho mal u mna, tak som videla kto mu pise, a zahliadla som aj slovo jedno, lebo stal pri mne a ze co chcela? tak mi povedal nieco uplne ine, nechapem na co mi klamal,necchela som to riesit vzhladom na situaciu on ano, ale mne ta odpoved akosi nestacila.....,nechapem naco mi potom klame, povie ze on by aj isiel s nou, ale nema peniaze a zenechce len kvoli mne, inak by isiel, a toto mi vadi a este mi trepne ze ved jehoi nbhana viac bab z triedy,....., no a mne to nepridava, kedze ja vyzeram ako matoha, kolkokrat som nahnevana, zijeme uplne obycajne, vsedne, lebo niet penazi na zvys aby sme nikam isli, kedze ja platit nemozem, kvoli jeho hrdosti, a on na nic nema momentalne......my neideme za to, a on premysla ze s nou by isiel....., je to na hovno.......nieco mi asi chzba, nevazi si ma dostatocne.....

darika

Bon
ja ozaj neviem co by som robila.Ale par krat sa mi stalo,ze som take nieco obatila na srandu.Len ako vies,ze ho nahana dalsia?To on ti povie,alebo na to prides nejakym sposobom.Lebo ak ti to hovori on sam od seba,tak ti vlastne nechce nic tajit,ak by si na to prisla sama.A mozno je on let typ cloveka,ktory nevie povedat nie alebo doslova odbit.Niektori chlapi to nevedia.Ja som mala nedavno tiez nieco podobne.Ta moja byvala kamaratka,co je tu a co sa manzel kedysi ku nej odstahoval na par dni,tak kym sme my boli s krpcom doma na slov,tak ona ho volala ku nej,ze ci by jej neprisiel namontovat zrkadlo.Ma tu 100 kamaratov,s ktorymi je denne,s ktorymi chlasce denne ale od mojho cakala,ze jej ho namontuje.A vidis,on jej tiez nepovedal,ze nepride,nech jej to urobi jeden s kamaratov,ale on povedal,ze nema snuru do zastrcky.Ona chcela urobit diery.Na jednej strane povedal pravdu,ale mozno by ma viac potesilo,keby ju odfajcil.Ale preco?Povedal,ze keby som to potrebovala ja,tu snuru by doniesol za 10 min od sefa.Ale kvoli nej si nebude poziciavat.A mne to stacilo.Ja som sa nad tym ani nepozastavila.A pritom bol u nej na oslave aj s dalsimi 10 ludmi.Boli sme pozvani,ja som nesla.Nechcela.To bolo komplikovane,ale...vzdy sa najde chvilka,kedy nieco vyparatit tak,aby sme sa to nedozvedeli.Tak preco by to robili tak okato?To by k nam nesmeli nic citit.Potom ano.

bon

Ahojte, darika presne ako vravis, nic nemoze byt dokonale, a mozno prave ten maly im to ma pripominat...., pdla mna sa vsetko deje s urcitym cielom, a ten ich maly ho ma tiez...., len je strasny paradox, ze nevydrzi ani s nim ani bez neho, ze ho nedokaze dat prec ani na tyzden, hoci ked je maly doma, tak to ma dost ztazene.....ta ho musi milovat poriadne.....
ja som bola v praci a necitim sa akosi dobre, celkovo mi je teraz nejako blbo zase, mam zavrate, a bud neviem zjest nic, alebo sa napchavam osto sest......, a navyse ma zase chytaju ziarlivostne myslienky, priatela zase zacina obhanat jeho spoluziacka, uz ho pozyva von a na squash, a uz mu aj pise sms, co si este minuly rok nedovolila, a mna to strasne serie, aspon keby jej ten moj otvorene povie ze nech s tym prestane a ze s nou nikam nepojde, nie on jej povie ze nevie, alebo ze inokedy, citim sa takto ako zadne dvierka, ved co zakial mu nejdem na nervy som dobra, takto uz ma aj nahradu a najhorsie je ze on si to dobre uvedomuje, a vie ze mi to vadi, a len mi povie prepac, ze neviem preco to robim, no nepochopim to, stale si potrebuje nieco dokazat a toto mu lichoti, takze mozem cakat az sa nam nasuka do bytu alebo jeho si vezme k sebe pod nejakou zamienkou.......