Nechut na bozkavanie

Príspevok v téme: Nechut na bozkavanie
Hobitko

Ahojte,mam 22 a frajerka 18. Vždy, keď sme spolu, je to super, chodíme spolu už 8 mesiacov, ale ešte sme nespali spolu. To mi nevadí, lenže frajerka sa malokedy chce so mnou aj bozkávať, vždy sa vyhovára, že je unavená zo školy, že skoro vstáva ale mne sa to moc nezdá a dosť ma to trápi. Má na to chuť možno tak raz za mesiac, a to je veľmi málo a podľa mňa to určite nie je normálne. Ale stále tvrdí, že jej stačí, že je so mnou. Poraďte mi prosím, čo mám robiť.

Hobitko

No takže ďakujem všetkym, čo odpísali, myslím, že ten drsný jazyk, to neni moj problém, aj keď, človek nikdy nevie... no tiež s dychom asi problem nebude, bo hygiena je v pohode a dávam si väčšinou aj žuvačku... ono je to najskôr asi v tom, že má málokedy na to náladu, ale vtedy to stojí za to, sú asi také typy žien, že proste nemajú chuť ani na bozkávanie niekedy... A aj som jej to normálne povedal, že ma to trápi, ale nejak moc sa to nezlepšilo. A lúbiť ma lúbi, to si nemyslím že nie.. aj v tom je problém asi, že jej vo vzťahu všetko trvá tak dlho a tiež som jej prvý chlapec... sme sa prvýkrát pobozkali po mesiaci chodenia spolu

kuchtilka

Tiež som mala frajera s ktorým som sa tiež nechcela nejak moc intenzívne bozkávať a to preto, že mal strašne drsný jazyk a bolo to strašne nechutné. ale ked som mu to povedala a začal si ho čistiť tak bolo všetko omnoho lepšie. tak to skús možno to bude v tom. alebo najlepšie by bolo keby si sa rovno opýtal frajerky, nie je natom nič čudné, ked ta ľúbi tak ti nato bez hanby odpovie.

hurricane

Mas pocit, ze sa k tebe chova ako k muzovi, ktoreho miluje? Mne sa to nezda, nieco jej na tebe vadi-nejaka tvoja vlastnost alebo mozno tvoj dych... Je prirodzene, ze ked niekoho milujes, potrebujes sa ho dotykat, bozkavat ho... Ak sa jej aj na to spytas, nepovie ti pravdu, lebo ta nechce stratit-zatial... Kazdopadne to ale skus... Drzim palce, nech je to inak, ako si to myslim...

mili

Skus nieco,aby ziarlila.Aby si tebou nebola prilis ista.My baby sme strelene,potrebujeme trocha dobijat,aby sme si vazili to co mame!

hehe

Hmmm ...vzhladom na vas vek mate dost divny vztah.Ani bozky ani sex.Ale ked sa nechce ani bozkavat zabudni ,ze by mohol byt aj nejaky sexik....