co pokracuje po tom :

Príspevok v téme: co pokracuje po tom :
FOX_girl

caute baby...mozno to tu uz aj bolo rozoberane..ale chodim sem malo..chcela by som sa vas spytat..uzivat HAK novynette a rozmyslala som o tom, ze by som to vysadila...doteraz nemam ziadne problemy s nou..akurat ze sa mi v poslednej dobe stava, ze ma priatel nevzrusuje ako kedysi a nemam az taku chut na sex..proste neuzijem si ho...inak vsetko je ok..menzes chodi pravidelne..je to pre mna lepsie..nechcem vsak,aby mi to po vysadeni vsetko rozhadzalo a mala som znova bolesti pocas celej menstruacie..vyhovuje mi to, ale nepaci sa to uz ani priatelovi, ze ju beriem (rok a pol)chce aby som to konecne vysadila..lenze, chodim este do skoly, pohlavneho zivota sa nechceme zriect a spoliehat sa len na kondomy sa ja nemienim..mam dost inych stresov a nie,aby som cakala co bude o 28 dni...mate vy nejake skusenosti, ked ste vysadili tuto hak...??? dakujem

zjuzjika

s tymto nazorom nesuhlasim, podla mna hak ma co to s chutou do sexu...ja som brala 3 druhy antiky a pri jednej normal, pri druhej vobec a pri tretej strasna chut na sex.... a preto som tu druhu aj vymenila okrem ineho aj kvoli nechuti na sex a lekar povedal, ze to moze byt z toho..

Rusalkaa

a prečo tvojmu priateľovi vadí že to berieš? ved aj preňho to musí byť lepšie ako s kondómom. s chuťou na sex hak nemá nič spoločné-podľa lekárov , že vraj je to psychika.

sharika

Ahoj,ja som brala Novynette 6 rokov vkuse a teraz v Januari som ju vysadila,nemala som s nou ziadne problemy a praveze naopak ked som ju brala mala som vacsiu chut na sex ako teraz...