Moj psik

via

no ja by som to neodkladala ani na zajtra,a zaludok by som vypucovala mame,dufam ze to nie je nic vazne,lebo ak sa nakazil psinkou alebo niecim podobnym to je zle..kazdopadne daj vediet,ja som s ockovanim mojho psa na besnotu meskala tyzden a doktor mi uz vypucoval zaludok.odvtedy sa bojim,lebo ak sa psik nakazi takym niecim, existuje len jedna cesta..drzim palce,prosim hlavne to neodkladaj.

tish

kazdopadne ak nebol ockovany dlhsie ako rok, je to problem, pretoze take ockovanie proti besnote vyplyva zo zakona. a urcite to povedz veterinarovi, pretoze ak by ssa nebodaj stalo ze by niekoho pohryzol...bol by z toho dost velky maler.

bublifuk

tak nasho psika uhryzol do hlavky vlciak mamka s tym veterinarovi nesla psikovi sa to zrastlo ale pravdepodobne sa mu to tam teraz zapalilo alebo co veterinarovi idem az zajtra aj s bratom a jeho psom vezmeme to jadnou ranou a uvidime co, pravdepodobne jej spravia drenaz a tak ale aj tak sa bojim lebo uz dlho nebola ockovana - je to fenka - lebo moja mamka je lajdak tak asi mi veterinar vypucuje zaludok a dufam ze sa niecim nenakazila od toho hnusneho vlcaka.

bublifuk

tak som sa dozvedela ze ju prednedavnom uhryzol vlciak len neviem kam a dozviem sa to az od mamky tak vam dam potom blizsie vediet zatial cau

brunca

asi mu daco treslo na hlavu ked je furt vonku.ale moze to byt aj vaznejsie,zalezi na tom ci ti to pripada ako hrbol alebo dutinka cimsi vyplnena-tekutinou.bezkaj k veterinarovi a drzim palce.daj vediet co to bolo,som zvedava.ok?

bublifuk

ok dakujem za radu pockam kym mi pride auto a pojdem. bojim bojim je to taky malicky orech zmiesanina vsetkeho mozneho a byvame na dedine takze je skoro stale vonku asi ho tam nieco postretlo dufam ze sa to vyriesi chudatko moje drzte mi palce.

via

bublifuk to moze byt cokolvek,kazdopadne tvoj psik je chory,chod s nim okamzite veterinarovi,lebo takto sa tvoj psik trapi,urcite mu je velmi zle.moj pes uz bol tiez vela krat chory,a v takychto pripadoch to vazne moze byt cokolvek..okamzite chod s nim lebo sa to moze este zhorsit.