vysadenie HAK,problém s chudnutím..nasadenie? čo potom..

Príspevok v téme: vysadenie HAK,problém s chudnutím..nasadenie? čo potom..
noki754

ahojte.je tu nejaká holka,ktorá vysadila antiku, par mesiacov nemala menzes, mala náhle pribratie a kilečká jej neišli dole i ked cvičila ako sa len dalo? toto je moj problém a pýtam sa, ak si znova sa vrátila k antikoncepcii, začala ti ubúdať váha a vrátil sa ti menzes?
moc prosím o podobné skúsenosti..velmi ma to trápi..

8BuBliNka9

noki754: musím ťa sklamať ale Novynette nie je antikoncepcia s najnižším obsahom hormónov :D obahuje bežné množstvo hormónu - 20mg estrogénu na deň a toľko estrogénu má mnoho ďalších tabletiek... originál tejto antikoncepcie je Mercilon, ktorý sa rozhodne predáva aj v Anglicku, či kde to žiješ, ani sa nedivím že čumeli s otvorenou hubou ak si im povedala že toto je HAK s najmenším obsahom hormonov. u nich sa to tiež predáva ale pod mercilon alebo možno sa to aj nejak inak volá.
najmenšie množstvo hormonu má tuším Mirelle - to má 15 mg estrogénu na deň.

a pokiaľ viem, novynette nie je na úpravu pleti moc vhodný, nakoľko pleť neupravuje

noki754

ved ju poznáš určite. novynette..jej zloženie obsahuju zo všetkých HAK najmenej hormonov..žijem v anglicku, tu čumeli s otvorenou hubou ked to videli, že najnižšia hormonalna antika..na SVK si ju nechavam predpisovat..

noki754

dnes som bola u Dr..a mam najslabšiu antikoncepciu ktora je len na upravu pleti a ochranu..ma najmenší obsah hormonov zo všetkých liekov..to je vedlajšie..mňa zaujímalo niečo ine ale aj tak dík

noki754

--mam nízkohormonalnu antiku..takmer bez hormonov..vraj telo mi nechudne preto,lebo nemam menzes..ked som brala tuto HAK, chudnutie mi išlo ovela rýchlejšie než teraz ked som to vysadila..preto sa pýtam

8BuBliNka9

no menzes by sa mal vrátiť ak začneš brať HAK, ale s tou váhou, to myslím, že asi neschudneš z HAK...