Vnuttroocna sosovka

Príspevok v téme: Vnuttroocna sosovka
veronika1

Dobry den Chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenosti s implantaciou vnutroocbnej sosovky pri kratkozrakosti.Mam silnu myopiu gravis, nad -10 a laser.oper.mi lekari neodporucaju.Nosim aj kontakt.sosovky, ktore ale v poslednej dobe netolerujem, po zlozeni vecer ma bolia oci a bolest citim prakticky aj na druhy den, nosim Acuvue2, skusala som aj Focus visitint a niekolko dalsich znaciek, ale netolerovala som ich, citila som si ich v oku, Acuvue boli v pohode az asi pred pol rokom som zacala mat problemy.bola som u ocnej doktorky, ta mi urobila komplet.vysetrenie, povedala,ze rohovka je v poriadku,urobila vyter z oka na mikrobiologiu,bol negativny, zhodnotila, ze oko je trochu suchsie,a takisto v optike kam chodievam so sosvkami mi povedali, ze asi len v tom je problem, ze je suchsie, odporucali mi umele slzy, len problem je ,ze ucinok je kratkodoby,a nie vzdy mam moznost si kvapkat v priebehu dna kvapky..chcem sa opytat nositelov kontakt.sosviek ci niekto ma podobny problem a ako ho riesi.Velmi pekne dakujem za radu.

primar

riesenie sosovku daj varit na cca 1 hodinu do 5dc octu potom ju nechaj cca 1 hod na chlade a mas super pocit v oku ,,,