nakolko zivotny styl vplyva na sexualnu produktivitu?

polka

Uznávam,Teba sa to netýka,ale vieš ono je to tak,že ľudia sú tvory vynaliezavé a ak majú trochu fantázie a neprekonateľnú chuť,žiadne etické zásady,a pridá sa k tomu pokušenie a náhohou prešvihne čas,tak čo potom
.......?

syma

obcas chodim na skolenia, a ked sa vratim tak je to dobry sex, o par dni prv som sa este nevratila, ale uznaj kam by dal deti, take dieta povie predsa aj to, co nevie

syma

no nakolko, ked mas muza stale kdesi na sluzobke, tak uz sa nevies dockat, to je potom ten dobry sex, takze asi vplyva

consie

mno, to je fakt...povrava sa, ze aj to, akej farby oblecenie si oblecies, ti do istej miery ovplyvnuje naladu..."sk si v strese, oblec si bielu,..." takze mozno aj to suvisi...podla mna by si clovek mal oblect to, v com sa najlepsie citi, nie co prave leti, lebo na niektore styly mozme potom v buducnosti doplatit oblickovymi, maternicovymi,...ochoreniami...

Kuki

Ja odpoviem uplne jednoducho...vsetko so vsetkym suvisi. Takze aj zivotny styl ma vplyv na sexualitu. Samozrejme pokial sa pod zivotnym stylom nerozumie napr. moda, teda ci si obujes cierne alebo cervene ponozky. :) Aj ked aj to moze nejako suvisiet.